زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1399/9/16 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبرداد:

فعالیت ۱۲۲ مرکز نیکوکاری در استان زنجان

توسعه کمی و کیفی فعالیت مراکز نیکوکاری در راستای احیای مسئولیت های اجتماعی و پای کار آوردن مردم به صحنه کارگزاری خدمت به نیازمندان و بسترسازی برای نقش آفرینی همگانی در حوزه فقر زدایی انجام می شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از فعالیت مراکز نیکوکاری در این استان، گفت: توسعه کمی و کیفی فعالیت مراکز نیکوکاری در راستای احیای مسئولیت های اجتماعی و پای کار آوردن مردم به صحنه کارگزاری خدمت به نیازمندان و بسترسازی برای نقش آفرینی همگانی در حوزه فقر زدایی انجام می شود.

وی  همچنین افزود: واگذاری بخشی از امور تصدی گری  این نهاد به مردم، چابک سازی سازمانی و سامان بخشی به فعالیت های داوطلبانۀ تشکل های مردمی در حوزه خیر و احسان به ویژه رسیدگی به نیازمندان از اهداف دیگر ایجاد و توسعه فعالیت مراکز نیکوکاری بوده و با همین نگاه کمیته امداد استان زنجان نیز اجرای الگوی نظام مند و منسجم شبکه های ارتباطی و حمایتی را با ایجاد و توسعه مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد  از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است.

صفری با اشاره به اینکه  با اقدامات انجام شده تعداد مراکز نیکوکاری فعال استان از ۱۸ مورد در پایان سال ۹۵ به ۱۲۲ مورد در پایان هشت ماهه امسال افزایش یافته است، ادامه داد: حرکت به سمت ایجاد مراکز نیکوکاری تخصصی با راهبرد بهره گیری از مدیریت داوطلبانه مردمی در ارائه خدمات تخصصی به نیازمندان در بخش های مختلف از جمله اشتغال و کارآفرینی، مسکن، امور تحصیلی و آموزشی، امور مددکاری اسلامی و مشاوره ای و... از برنامه ها و اولویت های مهم این نهاد در این بخش است.

صفری با بیان اینکه طبق ارزیابی های انجام شده میزان مشارکت خیران در برنامه های اجرایی این نهاد در مراکز نیکوکاری در پایان هشت ماهه امسال نسبت به پایان سال ۹۵ افزایش ۸۸۰ درصدی داشته است، تصریح کرد: تلاش می کنیم با بهره گیری بیشتر از ظرفیت های مردمی موجود در مراکز نیکوکاری و هدایت فعالیت های خیرخواهانه و داوطلبانه مردمی از طریق این تشکل های مردمی، به سمت فقرزدایی اجتماع محور حرکت کنیم.

وی همچنین افزود: با همین رویکرد برنامه ریزی شده است ۳۰ درصد از پرونده های سالمندان تحت حمایت کمیته امداد استان با هدف سرعت بخشی در فرآیند رسیدگی به این گروه از جامعه هدف کمیته امداد، کاهش وظایف تصدی گری و ایفای نقش موثر حاکمیتی این نهاد در حوزه فقر زدایی به مراکز نیکوکاری واگذار شود.

نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org