زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1398/12/21 -

برنامه‌های نوروزی بقاع متبرکه در زنجان لغو شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: نوروز امسال تجمعات در لحظه تحویل سال نو و دیگر مناسبت‌های مذهبی و اعیاد در بقاع متبرکه برگزار نمی‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حجت‌الاسلام مختار کرمی اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا در کشور، تمهیدات لازم در بقاع متبرکه به منظور پیشگیری از این بیماری اندیشیده شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه امسال نیز قرار بود برنامه‌های مناسبتی در بقاع متبرکه اجرایی شود اما برای پیشگیری از شیوع بیماری، همه برنامه‌ها لغو شد، تصریح کرد: هرچند که درب برخی بقاع متبرکه باز است و ضدعفونی و غبارروبی انجام می‌شود، البته ممکن است زیارت از نزدیک هم امکانپذیر نباشد.

کرمی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و در راستای پیشگیری از بالا رفتن سرعت شیوع بیماری و بر اساس ابلاغیه معاونت فرهنگی سازمان اوقاف، تصمیم به محدود کردن بسیاری از تجمعات و مراسم‌های مذهبی در بقاع متبرکه سراسر کشور گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال به غیراز تمهیدات اندیشده شده در ارتباط با پیشگیری از کرونا یکی از موضوعات مهم کمک به خانواده‌های نیازمند است، گفت: سال گذشته 800 بسته بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد و امسال نیز مقرر شده است که تعداد بیشتری بسته حمایتی توزیع شود.

کرمی با اشاره به اینکه امسال طرح آرامش بهاری با پیوست اجتماعی یعنی حمایت از نیازمندان اجرایی خواهد شد، اضافه کرد: در همین راستا بسته‌های حمایتی شامل مواد غذایی و پوشاک بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه امسال به لحاظ رعایت نکات بهداشتی در پیشگیری از کرونا نسبت به توزیع ژل‌های بهداشتی و ماسک در بقاع متبرکه اقدام می‌شود، تصریح کرد: این اقدامات نیز با همکاری هیأت امنای بقاع متبرکه انجام خواهد شد.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org