زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/9/12 - مدیر کل کمیته امداد استان خبر داد؛

جمع آوری الکترونیکی صدقات خانگی درزنجان

به منظور پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا و ورعایت پروتکل های بهداشتی ،مأموران جمع آوری صدقات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان به دستگاه های پوز اندرویدی مجهز شدند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش  سایت زنجان به نقل از کمیته امداد ،هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با بیان این مطلب افزود: با توجه به اینکه  بخشی از کمک های خیرین و مردم شریف استان از طریق صندوق های صدقات جمع آوری و دراختیار جامعه هدف قرار می گیرد، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس منحوس  کرونا،رعایت پروتکل های بهداشتی  و تسهیل در تخلیه صنادیق، مأموران جمع آوری صدقات خانگی به دستگاه های پوز اندرویدی مجهز شدند.

وی با بیان اینکه در استان زنجان   قریب به ۲۹ هزار خانوار نیازمند از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره‌مند هستند، گفت: کمیته امداد به‌منظور یاری‌رساندن به اقشار محروم جامعه، طرح‌های متنوعی همانند طرح هر کارمند حامی یک فرزند معنوی وایران همدل را در جهت فراهم کردن زمینه مشارکت مردم در امور نیکوکاری و دستگیری از نیازمندان به مرحله اجرا درآورده که به لطف خداوند متعال موفقیت های خوبی نیز حاصل شده است.

صفری با بیان اینکه در ۸ماهه سالجاری بیش از ۶  میلیارد و۴۳۶میلیون تومان صدقه توسط نیکوکاران زنجانی پرداخت شده است، افزود: باتوجه به شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا، مأموران جمع آوری صدقات خانگی کمیته امداد استان زنجان به دستگاه های پوز اندرویدی مجهز شدند.

وی با بیان اینکه طرح تخلیه الکترونیکی صندوق صدقات خانگی از ابتدای آذرماه در تمامی شهرهای استان ، به اجرا درآمده است ادامه داد: با توجه به شرایط اقتصادی و تداوم شیوع بیماری کرونا پرداخت صدقات به صورت الکترونیکی یکی از روش های موثر جلوگیری از حذف پول فیزیکی است.

مدیر کل کمیته امداد استان تاکید کرد: کاهش زمان تخلیه، کاهش هزینه اجرایی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی سریع  به مشترکان، حذف قبوض کاغذی و ارائه رسید الکترونیکی از ویژگی های مهم این طرح است.

 وی به شیوه های نوین و غیر حضوری برای پرداخت صدقه اشاره کرد و گفت: ارسال پیام بدون متن یا عدد ۱ به سرشماره  ۸۸۷۷و یا کد دستوری #۰۲۴*۸۸۷۷*، تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷واپلیکیشن های سنا ،سکه ،بام  سریع ترین و راحت ترین روش پرداخت صدقه بصورت الکترونیکی وغیر حضوری است. 

نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org