زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/9/11 - با بخش ویژه گرامیداشت شهید سلیمانی؛

جشنواره فرهنگی، هنری «توفیق» در زنجان برگزار می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان از برگزاری جشنواره فرهنگی، هنری، ورزشی «توفیق» با بخش ویژه گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، ازسوی این سازمان خبر داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
غلامرضا نظری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در زنجان گفت: جشنواره فرهنگی توفیق (گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) به همت سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری زنجان برگزار می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه این جشنواره شامل ۳ بخش فرهنگی، هنری و ورزشی با 23 رشته به صورت مجازی برگزار می‌شود، اضافه کرد: بخش ویژه جشنواره با دو موضوع یکی ویژه سردار شهید قاسم سلیمانی و دیگری ویژه کرونا برگزار خواهد شد.

وی گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ارتقای سطح فرهنگ و آگاهی‌های عمومی، تقویت همبستگی، انسجام و نشاط اجتماعی در میان شهروندان، شناسایی قابلیت‌ها و توانمندی‌های فردی در عرصه‌های فرهنگی، هنری و ورزشی و بسترسازی برای رشد و بالندگی آنها و توسعه مسئولیت‌پذیری نهادهای ذیربط است.

نظری تصریح کرد: بخش فرهنگی جشنواره در رشته روخوانی قرآن بصورت صحیح‌خوانی در ۲ بخش آقایان و بانوان زیر 12 سال، در رشته مفاهیم قرانی و نهج البلاغه نیز در دو بخش زن و مرد در همه رده‌های سنی و در رشته دست‌سازه با مواد دور ریختنی نیز به صورت خانوادگی برگزار می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با بیان اینکه شعرخوانی، سرایش شعر، داستان کوتاه، مشاعره در دو بخش بانوان و آقایان در همه رده‌های سنی نیز زیرمجموعه بخش فرهنگی جشنواره است، اضافه کرد: شرکت در این بخش برای همه رده‌های سنی آزاد است.

نظری با بیان اینکه بخش هنری جشنواره شامل رشته‌های نقاشی و خط تحریری در دو رده سنی زیر 12 سال و بالای 12 سال، رشته عکس موبایلی و سفره‌آرایی در همه رده‌های سنی، رشته خوانندگی و مداحی و ویژه آقایان رده سنی زیر 15 سال و بالای 15 سال است، گفت: در همین بخش، جشنواره در رشته‌های تک‌نوازی و دونوازی، دابسمش، صداگذاری در همه رده‌های سنی برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان تصریح کرد: در بخش ورزشی نیز در صورت اخذ مجوز از سوی ستاد کرونا در رشته‌های دارت، تنیس روی میز، داژبال، بدمینتون در همه رده‌های سنی و در رشته مارپله نیز بصورت خانوادگی و  رشته شطرنج بصورت آنلاین برگزار خواهد شد.

وی افزود: این جشنواره در دو مرحله مقدماتی (سطح محلات و مناطق) و مرحله نهایی سطح شهر داوری خواهد شد.

منبع: ایبنا

نظرات شما:
اخبار شهرداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org