زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1399/9/5 -

طرح جامع گردشگری زنجان بازنگری می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: ساماندهی و ارتقاء خدمات حوزه گردشگری می‌تواند موجب توسعه پایدار در زنجان شود.
طرح جامع گردشگری زنجان بازنگری می‌شود
ارجمند مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: بازنگری طرح جامع گردشگری در راستای توسعه گردشگری استان زنجان به زودی بعد از تأمین اعتبار آغاز می‌شود که اجرای موفق این طرح علاوه بر به‌روزسانی پتانسیل‌های حوزه گردشگری، فرصت و ظرفیت‌های جدیدی را برای توسعه در زنجان ایجاد خواهد کرد.

او  بااشاره به اینکه با توجه به پتانسیل‌های موجود در استان زنجان، ساماندهی و ارتقاء خدمات حوزه گردشگری می‌تواند موجب توسعه پایدار در زنجان شود، گفت: تعامل و همکاری تمامی مسئولین در این حوزه امری مهم و مورد تاکید است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان با بیان اینکه بررسی و آسیب‌شناسی طرح‌های گردشگری سال‌های گذشته می‌تواند در اجرای بهینه بازنگری طرح جامع گردشگری استان زنجان موثر واقع شود، افزود: این طرح تمامی ابعاد فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و زیست‌محیطی گردشگری را در بردارد و با توجه به اقلیم، فرهنگ و آداب و رسوم استان زنجان به شناسایی فرصت‌ها و تهدید‌ها می‌پردازد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جواننظرات شما:
اخبار اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org