زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/9/3 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

پرداخت ۴۳۹۲ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان زنجانی

بیش از ۳۱ میلیارد و ۶۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند استان زنجان از طریق صندوق امداد ولایت و هم افزایی با بانک های قرض الحسنه مهر ایران و رسالت از ابتدای امسال تاکنون پرداخت شده است.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
بیش از ۳۱ میلیارد و ۶۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند استان زنجان از طریق صندوق امداد ولایت و هم افزایی با بانک های قرض الحسنه مهر ایران و رسالت از ابتدای امسال تاکنون پرداخت شده است.
وی با اشاره به اینکه  دو هزار و ۶۶۵ فقره از تسهیلات قرض الحسنه پرداختی به جامعه هدف این نهاد از طریق صندوق امداد ولایت انجام شده است، افزود: هزار و ۷۲۷ فقره تسهیلات قرض الحسنه نیز با هم افزایی صورت گرفته از محل منابع بانک های قرض الحسنه مهر ایران و رسالت به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند پرداخت شده است.

صفری میزان تسهیلات قرض الحسنۀ پرداختی به خانواده های تحت حمایت این نهاد و اقشار نیازمند این استان را از ابتدای سال جاری تاکنون ، بیش از  ۳۱ میلیارد و ۶۱۰ میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: تسهیلات قرض الحسنه پرداختی به جامعه هدف این نهاد در قالب وام کارگشایی ، اشتغال ، مسکن و ودیعه مسکن ، آموزش کسب و کار و فرهنگی بوده است.

وی با بیان اینکه طبق آمارهای موجود سه هزار و ۲۰ مورد از تسهیلات پرداختی به جامعه هدف این نهاد در قالب وام کارگشایی و ضروری بوده است ، اضافه کرد:  به همین منظور بیش از ۱۵ میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان از محل منابع صندوق امداد ولایت و هم افزایی با بانک های قرض الحسنه مهر ایران و رسالت به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند در قالب وام کارگشایی از ابتدای امسال تاکنون پرداخت شده است.

صفری با اشاره به اینکه ۲۹۳ مورد از تسهیلات قرض الحسنه  پرداختی به خانواده های تحت حمایت و اقشار نیازمند از محل منابع صندوق امداد ولایت و هم افزایی با بانک قرض الحسنه مهر ایران در قالب تسهیلات اشتغالزایی بوده است ، ادامه داد: بیش از ۵ میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان نیز تسهیلات اشتغال به منظور ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای خانواده های تحت حمایت و اقشار نیازمند از این محل ها از ابتدای امسال تاکنون پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه سایر تسهیلات پرداختی از طریق صندوق امداد ولایت و هم افزایی با بانک قرض الحسنه مهر ایران در قالب مسکن، ودیعه مسکن، آموزش کسب و کار و فرهنگی بوده است، تصریح کرد: تلاش می کنیم با ارائه خدمات معوض و هم افزایی آن با خدمات بلاعوض زمینه اثربخشی خدمات ارائه شده در بخش های مختلف  از این طریق ارتقاء داده شود. 
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org