زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/9/2 - معاون استاندار زنجان:

دستگاه‌های اجرایی زنجان موظف به توسعه خدمات الکترونیک هستندسمانه شاددل: طبق بخشنامه ارائه خدمت در ادارات شهرهای قرمز کرونا، با یک سوم کارکنان امکانپذیر است که ضوابط این موضوع نیز در شهرهای نارنجی و زرد نیز اعلام شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار زنجان گفت: طی محدودیت‌های کرونایی، خدمات مورد نیاز به هیچ عنوان نباید دچار وقفه شود و دستگاه‌های اجرایی موظفند زیرساخت‌های ارائه خدمات الکترونیکی را توسعه دهند که در کمیته توسعه دولت الکترونیکی برای پیشبرد این مهم اعلام آمادگی کرده‌ایم.

سمانه شاددل یادآوری کرد: طبق بخشنامه ارائه خدمت در ادارات شهرهای قرمز کرونا، با یک سوم کارکنان امکانپذیر است که ضوابط این موضوع نیز در شهرهای نارنجی و زرد نیز اعلام شده است.

وی اظهار داشتند: بر این اساس اولویت دورکاری در ادارات نیز طبق تصمیمات ستاد استانی مدیریت پیشگیری از بیماری کرونا، شامل پرسنل بالای ۶۰ سال، افراد دارای بیماری زمینه‌ای و پرسنلی که همسران آنها در خط مقدم بیماری کرونا مشغول فعالیت هستند را شامل می شود.
 
به گفته این مسؤول، شرایط کاری و انتخاب پرسنل برای دورکاری باید به نحوی باشد که منتج به ایجاد فاصله اجتماعی در ادارات شود و مدیران این موضوع را مدنظر داشته باشند که رفت و آمد پرسنل در این مدت باید به حداقل ممکن برسد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار زنجان ادامه داد: با توجه به شرایط آب و هوایی و بارندگی‌ها و سرما، دستگاه‌هایی که در این زمینه مسوولیت‌های خاص دارند باید تبیین برنامه‌های دورکاری و محدودیتی ها  برای پرسنل، به نحوی باشد که خدمات ضروری مردم، به هیچ عنوان دچار نقصان و وقفه نشود.

شاددل افزود: بانک ها نیز در مدت اعمال محدودیت ها فعالیت می کنند و مراجعه کنندگان می‌توانند خدمات ضروری بانکی خود را دریافت کنند که در واقع یکسری خدمات، پشتیبانی هستند که باید ارائه شوند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس تصمیمات ستاد استانی مدیریت و پیشگیری از کرونا، شعب بانکی که داخل بازارها و فضاهای سرپوشیده هستند، به جهت اینکه بازارها و پاساژهای سرپوشیده جزو مشاغل دسته سه قرار می‌گیرند، تعطیل می‌باشند و صرفا کارکنان برای کار اداری داخلی می‌توانند در بانک حضور داشته باشند، اما ارائه خدمات نخواهند داشت.

این مسؤول خاطرنشان کرد: بحث تعطیلی در ادارات مطرح نیست بلکه بحث محدودیت حضور پرسنل است و در این راستا، طبق بخشنامه اعلام شده، از طرف سازمان امور اداری و استخدامی کشور به دستگاه‌های اجرایی، ۲۰ دسته تقسیم بندی صورت گرفته است که دسته اول بر اساس رنگ شهرها تعیین تکلیف شده‌اند.

منبع/ایرنا
نظرات شما:
اخبار استانداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org