زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/8/27 - معاون اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان:

محدوده جدیدی به شهر زنجان اضافه نمی‌شود

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه مشکلی در تامین زمین واحداهی طرح اقدام ملی مسکن وجود ندارد، گفت: محدوده جدیدی به شهر زنجان اضافه نمی‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
سعید شاهین‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: در صورت نیاز به زمین برای واحدهای طرح اقدام ملی مسکن از زمین‌ها مازاد دستگاه‌های اجرایی در داخل محدوده شهر زنجان استفاده می‌شود که بخش عمده آن‌ها از زمین‌های بنیاد مستضعفان تامین خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: طی تعامل و رایزین‌های صورت‌گرفته، قسمتی از زمین‌های بنیاد مستضعفان در غرب شهر زنجان به طرح ملی مسکن اختصاص یافته و در حال انتقال سند است.

شاهین‌فر در خصوص شایعات مطرح‌شده مبنی بر پیدا شدن مالک شخصی برای زمین‌های مسکن ملی تصریح کرد: این خبر صحت ندارد و مردم باید توجه داشته باشند که در چنین مواردی، حرف‌های زیادی زده می‌شود و نباید به شایعات توجه کرد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان افزود: هیچ برنامه‌ای برای افزایش و الحاق محدوده جدید به شهر زنجان وجود ندارد و زمین‌های مورد نیاز طرح اقدام ملی مسکن نیز از داخل محدوده شهر زنجان تامین می‌شود.

وی با بیان اینکه بررسی و پالایش شرایط متقاضیان مرحله دوم ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان در حال نهایی شدن است، گفت: حدود 2 هزار نفر از متقاضیان مانده که در صورت بررسی و احراز شرایط و تشکیل مدارک، فرآیند ثبت‌نام و تشکیل پرونده به اتمام رسیده و وارد مرحله واریز وجه می‌شوند.
نظرات شما:
اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org