زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/8/27 - معاون اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای زنجان خبرداد

آغاز استعلام الکترونیکی سلامت مسافران از فردا در زنجان

معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: استعلام الکترونیکی سلامت مسافران از فردا، 27 آبان ماه سال جاری در زنجان آغاز می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
علی مدقالچی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: بر اساس بند 7مصوبات نشست چهل و دوم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، از فردا تا اطلاع ثانوی ارائه هر گونه خدمات مسافرتی داخلی و بین‌المللی به افراد ملزم به رعایت دوره قرنطینه است.

وی افزود: بر همین اساس خدمات به بیماران کووید 19 ممنوع بوده و همه شرکت‌های مسافربری موظفند پیش از فروش بلیط و همچنین در لحظه سفر و قبل از سوار شدن مسافر به وسیله نقلیه نسبت به استعلام وضعیت سلامت مسافران اقدام کنند.

این مسئول بیان داشت: سلامت مسافران به صورت الکترونیکی و از طریق سکوی سروا سازمان فنآوری اطلاعات ایران رصد و در صورت مثبت بودن پاسخ سامانه مذکور از فروش بلیط و ارائه خدمات به متقاضی خودداری می‌شود.

معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان ادامه داد: بسترهای لازم نرم‌افزاری مربوط به اجرای مصوبات مذکور انجام و اقدامات لازم در این زمینه انجام می‌شود.

مدقالچی از نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ناوگان مسافری و باری استان زنجان خبرداد و گفت: در حال حاضر این رعایت به 80 درصد رسیده است.

وی با بیان اینکه مسافران می‌توانند شکایت‌های خود را در خصوص عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به شماره پیامکی نصب شده بر روی اتوبوس‌ها ارسال کنند، افزود: به شکایات مردم در این خصوص رسیدگی می‌شود.

این مسئول با اشاره به کاهش میزان مسافر در درون شهری و برون شهری در استان زنجان، گفت: رعایت استفاده 50 درصدی از ظرفیت از سوی شرکت‌های حمل‌و‌نقل ضروری است./
نظرات شما:
1399/08/27 16:10:16---امید
مسیر ارومیه به زنجان و بالعکس، قانون ۵۰ درصدی رعایت نمیشود
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org