زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1399/8/26 - رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان:

محدودیت‌های کرونایی شامل مراکز صنعتی و تولیدی نمی‌شود

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: مراکز صنعتی و تولیدی شامل محدودیت‌های کرونایی نمی‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
پرویز قزلباش پیش از ظهر امروز (۲۶ آبان‌ماه) در جلسه شورای اداری استان که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با بیان اینکه از اول آذرماه امسال و براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، محدودیت‌های جدیدی بر اساس رنگ‌بندی شهرهای اعمال خواهد شد، افزود: با توجه به اینکه برای پایدار ماندن شرایط دو هفته زمان نیاز است، به همین خاطر این محدودیت‌ها نیز به مدت دو هفته اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مبنای رنگ‌بندی شهرها بر اساس تعداد بستری‌هایی است که نتایج آزمایش آن‌ها به لحاظ آزمایشگاهی مثبت بوده است، تصریح کرد: وضعیت بستری بیماران کرونایی با توجه به وضعیت دو هفته قبل سنجیده می‌شود، به همین خاطر در اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی که قرار است از اول آذرماه امسال اعمال شود، رویکرد از حالت استانی به شهری تغییر پیدا کرده است.

این مسئول با یادآوری اینکه همکاری مردم در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی باعث خواهد شد تا به لحاظ هشدارهای کرونایی در پایین‌ترین سطح قرار گیریم، ادامه داد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و حضور نیافتن در تجمعات فارغ از اینکه باعث حفظ سلامتی که یک اصل است، خواهد شد، فعالیت‌های اقتصادی و زندگی روزمره مردم را نیز کمتر دچار خسارت خواهد کرد.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان در ادامه با اشاره به اینکه برای اینکه بدانیم محدودیت‌ها باید تداوم یابد یا نه، به دو هفته زمان نیاز داریم، اظهار کرد: آنچه که در خصوص این محدودیت‌ها مهم است، این است که مراکز صنعتی و تولید شامل این محدودیت‌ها نشده و تعطیل نخواهد شد. همچنین رستوران‌ها در مناطق قرمز فقط مجاز به ارائه غذای بیرون‌بر در این ایام خواهند بود.

قزلباش با تاکید بر اینکه در ایامی که محدودیت‌های کرونایی اعمال خواهد شد، تحت هیچ شرایطی شاهد تعطیلی مشاغل گروه یک نخواهیم بود، بیان کرد: در مناطق قرمز، فقط مشاغل گروه یک قادر به فعالیت خواهن بود. همچنین در این مناطق، تجمع افراد در اماکن عمومی حداکثر ۱۵ نفر تعریف شده و زمان این حضور نیز ۵۰ دقیقه خواهد بود. همچنین کارکنان ادارات در این مناطق باید با یک‌سوم نیرو حضور داشته باشند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در مناطق قرمز، خودروها با پلاک بومی نمی‌توانند از شهر خود خارج و یا وارد شهر دیگری شوند. همچنین پلاک‌های غیربومی نیز نمی‌توانند وارد مناطق قرمز شوند.

منبع: ایسنا
نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org