زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/8/25 - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان:

سلطانیه نیازمند توسعه زیرساخت‌های آب‌رسانی روستایی است

زنجان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بر ضرورت ایجاد و توسعه زیرساخت‌های آب‌رسانی روستایی در شهرستان سلطانیه تاکید کرد
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

زنجان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بر ضرورت ایجاد و توسعه زیرساخت‌های آب‌رسانی روستایی در شهرستان سلطانیه تاکید کرد.

علیرضا جزء‌قاسمی صبح امروز (۲۵ آبان‌ماه) در جلسه بررسی مشکلات آب سلطانیه با اشاره به مشکل تامین آب روستای بوئین از توابع شهرستان سلطانیه که از مطالبات مردم این روستا است، اظهار کرد: حفر و تجهیز یک حلقه چاه تامین آب آشامیدنی در دستور کار بوده و تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه تعداد ۲۰ روستا در شهرستان سلطانیه غیر تحت پوشش بوده و نیاز به رسیدگی دارد، ادامه داد: در صورت تامین اعتبار، شرکت آب و فاضلاب این آمادگی دارد که خدمات خود را به این روستاها گسترش دهد.

این مسئول با تاکید بر ضرورت ایجاد و توسعه زیرساخت‌های آب‌رسانی روستایی در شهرستان سلطانیه، تصریح کرد: در همین راستا احداث یک باب مخزن ذخیره آب ۴۰ مترمکعبی در روستای قشلاق از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری و منابع داخلی شرکت به زودی اجرایی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اراضی الحاقی به روستاها و طرح‌های توسعه‌ای در این مناطق، پیش از اجرایی شدن باید با دستگاه‌های خدمات‌رسان، از جمله شرکت آب و فاضلاب هماهنگ شود.

منبع ایسنا 
نظرات شما:
اخبار شرکت آب و فاضلاب استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org