زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)

1399/8/25 - مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان خبر داد:

بهره‌مندی 5/82 درصدی جمعیت روستایی شهرستان طارم از نعمت گاز

درصد برخورداري گازطبيعي در بخش روستاييِ شهرستان طارمِ زنجان از 1/80 به 5/82 درصد افزايش می یابد.
  بهره‌مندی 5/82 درصدی جمعیت روستایی شهرستان طارم  از نعمت گاز
درصد برخورداري گازطبيعي در بخش روستاييِ شهرستان طارمِ زنجان از 1/80 به 5/82 درصد افزايش می یابد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، موسي احمدلو، مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان این مطلب و با اعلام اینکه گازرسانی به روستاها، یکی از مؤلفه‌های توسعه استان و رویکرد مهم گاز زنجان در محرومیت زدایی از چهره روستاهای استان بشمار می رود؛ گفت: به بركت انقلاب اسلامي در حال حاضر نرخ كل خانوارهاي شهري و روستائي بهره مند از گاز شهرستان طارم، 3/84 درصد است.

وی با اشاره به اینکه روستاهای دارای سکنه شهرستان طارم؛ 97 روستا است که 53 روستا از نعمت گاز بهره مند بوده و عملیات گازرسانی در 4 روستای دیگر نیز ادامه دارد؛ تصریح کرد: با بهره مندی روستاهای در دست اجرا و اتصال گاز 274 خانوار روستایی به شبکه گاز کشور؛ درصد برخورداري گازطبيعي در بخش روستاييِ شهرستان طارمِ به 5/82 درصد می رسد.

احمدلو ابراز داشت: از 40 روستای باقیمانده شهرستان طارم نیز؛ 16روستا زیر20 خانوار است که در برنامه هدف شرکت ملی گاز نیست و از 24 روستای باقیمانده؛ تهیه اسناد مناقصه در حال انجام است که به تناسب تخصیص اعتبارات؛ عملیات پیمان سپاری را در اواخر امسال به انجام می رسانیم. 

وی در ادامه از بهره مندی 100 درصدی جمعیت شهری شهرستان طارم از نعمت گاز طبیعی خبر داد و گفت: به همت کارکنان خدوم گاز زنجان، هر دو شهر آببر و چورزق این شهرستان از گاز طبیعی بهره مند هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام داشت: با اجرای 18 كيلومتر خطوط انتقال گاز، 463 کیلومتر شبكه‌هاي تغذيه و توزيع گاز  و نصب 10 هزار و 696 علمک در شهرستان طارم؛ توفیق ارائه خدمات به بیش از 10 هزار و 200 مصرف کننده روستایی، 3 هزار و 743 مصرف کننده خانگی شهری، 316 مصرف کننده تجاری و 16 مصرف کننده تجاری داریم.

احمدلو همچنین از بهره مندی شهرك صنعتي و ناحيه صنعتي طارم از گاز طبیعی خبر داد.

وی در پایان از مشترکین محترم خواست توصیه های ایمنی را با جدیت رعایت کرده و با همچنین با مصرف بهینه گاز طبیعی؛ یاریگر خادمین خود در شرکت گاز استان زنجان باشند.

 

نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org