زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/8/24 - با سامانه موبایلی برق من،

شرکت توزیع برق استان زنجان همراه همیشگی شما

علیزاده ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان  بر اهمیت استفاده از سامانه موبایلی برق من تاکید کرد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

علیزاده ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان  بر اهمیت استفاده از سامانه موبایلی برق من تاکید کرد.
 
وی اضافه کرد: نرم افزار «برق من» با برخورداری از زیرساخت های قوی در سطح  کشور، مورد استفاده تمامی شرکت های توزیع برق و ارائه دهنده همه خدمات این صنعت به مشترکین است.
علیزاده در راستای ارائه خدمات به مشترکین برق افزود: مردم فهیم استان زنجان می‌توانند با دریافت و ثبت نام در سامانه موبایلی برق من، تمامی خدمات مورد نیاز را بدون مراجعه به شرکت توزیع برق و یا دفاتر خدمات مشترکین و تنها از طریق گوشی تلفن همراه خود در هر زمانی و از هر نقطه‌ای از کشور، دریافت نمایند. 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با اشاره به شرایط کنونی و درگیری جامعه با بیماری کرونا بیان کرد: بسترهای ارائه خدمات دولت الکترونیک از مدت ها پیش فراهم شده بود، ولی با قرارگیری در این موقعیت به منظور حفظ سلامت جامعه، آماده سازی آن تسریع یافت و در حال حاضر با ارائه تمامی خدمات صنعت برق، آماده  پاسخگویی به مشترکین است.
وی در خصوص خدمات ارائه شده در سامانه برق من افزود: این سامانه در چهار بخش ، صورتحساب قبض، خدمات مشترکین ، برق امید و خاموشی طراحی شده است و مشترکین می توانند با مراجعه به این بخش ها از خدمات ارائه شده نظیر: نمایش اطلاعات و وضعیت آخرین قبض،امکان پرداخت آنی قبض، ثبت قرائت توسط مشترک (خوداظهاری)، امکان ثبت درخواست انشعاب جدید و امکان پیگیری و پرداخت هزینه انشعاب، ثبت خاموشی ها، ثبت خسارت وارده به مردم ، استعلام برق امید و ده ها خدمت دیگر بهره گیرند.

گفتنی است مشترکین برق استان زنجان، می توانند با مراجعه به کافه بازار، سایت برق امید به نشانی bargh-omid.ir نسبت به دریافت سامانه برق من اقدام کنند و از خدمات آن بهره مند شوند.
 
نظرات شما:
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org