زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/8/22 -

تشریح وضعیت درمان کرونا در بیمارستان‌ امام حسین (ع) زنجان

 دکتر شاکری : 806 بیمار بهبود یافته و 57 بیمار بستری
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی رئیس بیمارستان امام حسین (ع) زنجان امروز 22 آبان ماه در گفتگو با خبرنگار تامین با بیان اینکه از 906 بیمار بستری کرونایی و مشکوک به کرونا در این مرکز تا به امروز 806 نفر بهبود یافته و ترخیص شده و 57 بیمار بستری داریم گفت: متاسفانه 43 نفر از این بیماران بدلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند .
دکتر کبری شاکری  به ارائه گزارشی از وضعیت درمان کرونا در بیمارستان امام حسین (ع) زنجان  پرداخت و اظهار کرد: علی رغم تلاشهای فراوان و شبانه روزی کادر درمانی این مرکز ، برخی از  اقدامات عمومی چون حذف ملاقت عمومی با بیماران ، موکول کردن برخی از کمیته ها به  بعد از ایام بیماری، جداسازی بخش کرونایی با سایر بخشهای بیمارستان ، گند زدایی مکرر بخشها  و محوطه بیمارستان جهت پیشگیری از سرایت این بیماری به دیگران را از ابتدای بیماری کرونا در دستور کار قرار دادیم .

وی افزود: اطلاع رسانی های لازم از طریق نصب پوسترها و بنرهای آموزشی و آگاهی بخشی درمحوطه و سطح شهردر خصوص عدم حضور غیر ضروری مراجعین در بیمارستان و راههای پیشگیری از شیوع این بیماری و عدم ارائه خدمات به افراد بدون ماسک انجام گردیده است .
وی با بیان اینکه از 1012 بیمار بستری کرونایی و مشکوک به کرونا در این مرکز تا به امروز  806 نفر بهبود یافته و ترخیص شده اند و 57  بیمار بستری داریم گفت: متاسفانه 43 نفر ازاین بیماران بدلیل کرونا جان خود را از دست داده اند .

دکترشاکری بیان داشت :  82 نفراز کادر درمانی  نیز به کرونا مبتلا شدند که خوشبختانه 70 نفراز این عزیزان بهبودی کامل و ١2 نفر دیگر دوره نقاهت را طی می‌کنند.

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پزشکان و کادر درمانی و تمام همکارانی که به نوعی در این امر خداپسندانه دخیل هستند بیان داشت : با برنامه ریزی های انجام شده واستفاده از نیروهای بخش های دیگر وهمچنین فراهم نمودن تجهیزات و داروی مورد نیاز تلاش می کنند تا از کیفیت خدمت رسانی به بیماران کاسته نشود.

نظرات شما:
اخبار مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org