زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1399/8/22 -

تشریح وضعیت درمان کرونا در بیمارستان‌ امام حسین (ع) زنجان

 دکتر شاکری : 806 بیمار بهبود یافته و 57 بیمار بستری
تشریح وضعیت درمان کرونا در بیمارستان‌ امام حسین (ع) زنجان
به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی رئیس بیمارستان امام حسین (ع) زنجان امروز 22 آبان ماه در گفتگو با خبرنگار تامین با بیان اینکه از 906 بیمار بستری کرونایی و مشکوک به کرونا در این مرکز تا به امروز 806 نفر بهبود یافته و ترخیص شده و 57 بیمار بستری داریم گفت: متاسفانه 43 نفر از این بیماران بدلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند .
دکتر کبری شاکری  به ارائه گزارشی از وضعیت درمان کرونا در بیمارستان امام حسین (ع) زنجان  پرداخت و اظهار کرد: علی رغم تلاشهای فراوان و شبانه روزی کادر درمانی این مرکز ، برخی از  اقدامات عمومی چون حذف ملاقت عمومی با بیماران ، موکول کردن برخی از کمیته ها به  بعد از ایام بیماری، جداسازی بخش کرونایی با سایر بخشهای بیمارستان ، گند زدایی مکرر بخشها  و محوطه بیمارستان جهت پیشگیری از سرایت این بیماری به دیگران را از ابتدای بیماری کرونا در دستور کار قرار دادیم .

وی افزود: اطلاع رسانی های لازم از طریق نصب پوسترها و بنرهای آموزشی و آگاهی بخشی درمحوطه و سطح شهردر خصوص عدم حضور غیر ضروری مراجعین در بیمارستان و راههای پیشگیری از شیوع این بیماری و عدم ارائه خدمات به افراد بدون ماسک انجام گردیده است .
وی با بیان اینکه از 1012 بیمار بستری کرونایی و مشکوک به کرونا در این مرکز تا به امروز  806 نفر بهبود یافته و ترخیص شده اند و 57  بیمار بستری داریم گفت: متاسفانه 43 نفر ازاین بیماران بدلیل کرونا جان خود را از دست داده اند .

دکترشاکری بیان داشت :  82 نفراز کادر درمانی  نیز به کرونا مبتلا شدند که خوشبختانه 70 نفراز این عزیزان بهبودی کامل و ١2 نفر دیگر دوره نقاهت را طی می‌کنند.

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پزشکان و کادر درمانی و تمام همکارانی که به نوعی در این امر خداپسندانه دخیل هستند بیان داشت : با برنامه ریزی های انجام شده واستفاده از نیروهای بخش های دیگر وهمچنین فراهم نمودن تجهیزات و داروی مورد نیاز تلاش می کنند تا از کیفیت خدمت رسانی به بیماران کاسته نشود.

نظرات شما:
اخبار مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org