زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1399/8/20 - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:

اجرای 16 طرح مشارکتی در روستاهای شهرستان خدابنده

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: پس از یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در استان زنجان، این شرکت موفق به جلب مشارکت های مردمی در 16 روستای شهرستان خدابنده گردیده و نسبت به اجرا و توسعه بیش از 15 میلیارد ریال طرح های آبرسانی اقدام نموده است.
اجرای 16 طرح مشارکتی در روستاهای شهرستان خدابنده
«علیرضا جزء قاسمی» اظهار کرد: احداث شبکه توزیع در روستای قمیشلو به طول 1600 متر و با مشارکت خیرین روستا و بخشداری سجاسرود از جمله این طرح ها می باشد.

وی افزود: اجرای 3.5 کیلومتر خط انتقال در روستای ده جلال نیز از دیگر طرح های مشارکتی در شهرستان خدابنده است که با اجرای این طرح، آب شرب پایدار برای روستاهای خمارک، ده جلال، شوراب، کبوترک، کوشک آباد و پابند تامین شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان به اجرای طرح لایروبی و مرمت قنات روستای آقجه کند نیز اشاره کرده و گفت: این طرح با مشارکت اهالی این روستا اجرایی شد.

جزء قاسمی بیان داشت: لایروبی قنات و حفر قنات جدید در روستای قمچقای نیز از دیگر طرح های مشارکتی در روستاهای شهرسان خدابنده است.

وی با اشاره به اجرای طرح های شبکه توزیع آب در روستاهای نهاویس، قره ولی، سقرچین، نظرقلی، زرند، آقجه قیا و آهارمشکین گفت: تمامی این طرح ها در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه اجرایی شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: طرح های مشارکتی دیگری نیز در روستاهای محمد خلج، گل تپه، آبی سفلی، ابراهیم آباد و مزیدآباد شهرستان خدابنده اجرا شده و یا در دست اقدام می باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: پیرو تعهداتی که برای دوران پسا یکپارچه سازی در شرکت های آب و فاضلاب داده بودیم اجرای طرح های توسعه ای در زمینه آب و فاضلاب روستایی استان بطور جد پیگیری شده و هم اکنون بصورت گسترده ای در حال اجرا می باشد.

وی تصریح کرد: یکپارچه سازی در صنعت آب و فاضلاب کشور با رویکرد افزایش توانمندی ها و چالاک سازی سیستم برای خدمت رسانی بهتر و مطلوبتر به ویژه برای بخش روستایی انجام پذیرفته است.

جزء قاسمی با اشاره به فراگیری ویروس کرونا، شرایط ویژه اقتصادی و اعمال تحریم های ظالمانه بر علیه کشورمان گفت: شرکت آب و فاضلاب در این دوران نه تنها از خدمات خود نکاسته است بلکه بر حجم خدمات و اجرای طرح ها افزوده شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان ضمن تقدیر از اهالی روستاهای استان زنجان در همراهی با مسئولان و مدیران آب و فاضلاب گفت: اجرای گسترده طرح های مشارکتی در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان حاکی از تعامل و اعتماد عمیق مردم به خدمتگذاران خود می باشد.

اخبار زنجان
نظرات شما:
اخبار شرکت آب و فاضلاب استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org