زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/8/18 - تا پایان امسال:

تعداد مراکز نیکوکاری استان زنجان به بیش از ۱۲۶ مرکز می رسد

مدیر کل کمیته امداد حضرت امام ره گفت : به منظور فقرزدایی با استفاده از مشارکت مردمی، مراکز نیکوکاری با محوریت محلات و مساجد دایر می شود که تا پایان امسال تعداد مراکز نیکوکاری استان زنجان به بیش از ۱۲۶ مرکز می رسد.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 به منظور فقرزدایی با استفاده از مشارکت مردمی، مراکز نیکوکاری با محوریت محلات و مساجد دایر می شود که تا پایان امسال تعداد مراکز نیکوکاری استان زنجان به بیش از ۱۲۶ مرکز می رسد.
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه بر اساس اسناد بالادستی توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات راهبرد اصلی این نهاد در حوزه خدمت رسانی به خانواده های تحت حمایت است، گفت: خدمات اشتغال، فرهنگی و مسکن سه رکن اصلی در توانمندسازی بوده و با همین نگاه سرمایه گذاری در این بخش ها از برنامه های اصلی کمیته امداد استان زنجان است.

هدایت صفری با اشاره به اینکه اشتغالزایی برای خانواده های تحت حمایت از شاخص های اصلی در فراهم کردن زمینه درآمدزایی و استقلال اقتصادی و معیشتی جامعه هدف این نهاد است، افزود:ایجاد فرصت های شغلی مناسب با رویکرد نوآورانه و خلاقانه و بهره گیری از ظرفیت راهبران شغلی، خیران و جهادگران کارآفرین از رویکردهای مهم کمیته امداد استان زنجان در این بخش است.

وی همچنین ادامه داد: بر همین اساس بیش از ۸۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سال گذشته برای ایجاد فرصت های شغلی جدید با استفاده از تسهیلات بانکی و ظرفیت های کاریابی سرمایه گذاری شده و برنامه ریزی شده است در صورت همکاری و همراهی بانک های عامل در سال جاری نیز برای ایجاد سه هزار و ۹۵۰ فرصت شغلی جدید برای جامعه هدف پشتوانه سازی شود.

صفری ارائه دو هزار و ۲۳۴ قلم خدمت مسکن به خانواده های تحت حمایت در سال گذشته را از اقدامات مهم این نهاد در حوزه توانمندسازی عنوان کرد و افزود: ارائه خدمات مسکن با بهره گیری از ظرفیت های مردمی از برنامه های اصلی کمیته امداد استان زنجان در حوزه خدمت رسانی و توانمندسازی خانواده های تحت حمایت بوده و با همین رویکرد برنامه ریزی شده است تمامی فرزندان ایتام فاقد مسکن تا پایان امسال صاحب خانه شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در ادامه با بیان اینکه از رویکردهای دیگر کمیته امداد استان زنجان مردمی کردن فرآیند فقرزدایی و توانمندسازی از طریق پای کار آوردن مردم به صحنه کارگزاری خدمت به نیازمندان است، تصریح کرد: در سایه همین رویکرد ایجاد و توسعه مراکز نیکوکاری در چهار سطح محله محوری، مسجد محوری، صنفی و مراکز تخصصی با هدف ارائه خدمات حمایتی ، کارآفرینی، امور تحصیلی و مسکن به نیازمندان از برنامه های اجرایی این نهاد بوده و با همین نگاه تا پایان امسال تعداد مراکز نیکوکاری استان به بیش از ۱۲۶ مرکز افزایش خواهد یافت.

خبرگزاری شبستان
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org