زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/8/17 - مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان:

۹روستای زنجان برق‌دار می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان، با بیان اینکه این شرکت نسبت به برق‌رسانی به روستاها برنامه‌ریزی لازم را دارد، گفت: تاپایان سالجاری ۹ روستای استان برق‌دار می‌شود.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
علیزاده، مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان، با بیان اینکه این شرکت نسبت به برق‌رسانی به روستاها برنامه‌ریزی لازم را دارد، گفت: تاپایان سالجاری ۹ روستای استان برق‌دار می‌شود.

علیرضا علیزاده  با بیان اینکه شرکت توزیع برق زنجان نسبت به برق رسانی به روستاها برنامه ریزی لازم را دارد، گفت: تاپایان سالجاری ۹ روستای استان برق دار می شود.

وی اظهار کرد: این روستاها به دلیل اینکه مهاجرت روستاییان به شهرها کمترین جمعیت را داشت و کمتر از ۲۰ خانوار داشتند و امروز با بازگشت به مناطق خود برق رسانی  به این روستاها انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان، با بیان اینکه صنعت برق یکی از اصلی‌ترین زیر ساخت‌های مهم توسعه در کشور است، گفت: بالای ۹۹.۶ درصد روستاهای استان برق دارند. 

علیزاده با بیان اینکه برق رسانی به روستاهای استان زنجان  ۱۲۹ درصد رشد دارد، ابراز کرد: تعداد مشترکین برق استان ۴۶۶ هزارو ۲۳۴ مشترک است که ۶۸ درصد مشترکین شهری و ۳۲ درصد روستایی هستند.

وی  گفت: زنجان یکی از استان‌های صنعتی است و از نظر کمیت زیر ساخت‌های برق، وضعیت خوبی دارد و به دورترین مناطق روستایی استان هم برق رسانی انجام می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان ابراز داشت: همچنین به روستای امیرآباد هم یک دستگاه ترانسفور ماتور ۲۵ کاوا با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۵۴ میلیون ریال نصب می شود.

منبع / بازار

نظرات شما:
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org