زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/8/17 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد؛

کسب رتبه دوم در حوزه درج وبروز رسانی پورتال و اطلاعات اخباری توسط اداره کل کمیته امداد استان

اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان زنجان در زمینه درج اطلاعات اخباری وبروز رسانی مداوم ومرتب پورتال خود در راستای ارائه خدمات هدفمند و توسعه خدمات الکترونیکی ، رتبه دوم را دربین دستگاههای اجرایی استان کسب نمود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت خبری کمیته امداد استان زنجان،  هدایت صفری گفت بر اساس  ارزیابی انجام شده توسط استانداری زنجان ، این اداره کل در تعداد اخبار ارسالی ومجموع پست های به اشتراک گذاشته شده  ، تعداد اطلاعات آماری واطلاعیه های ثبت شده و اینفوگرافیهای درج شده وهمچنین تعداد بازدیداز اخبار منتشر شده در سامانه ، موفق به کسب رتبه دوم در بین دستگاههای اجرایی استان زنجان  در شش ماهه اول سالجاری گردید.

وی گفت : روابط عمومی به عنوان  ترکیب علم وهنر است واطلاع رسانی خوب ، صحیح ودرست در نحوه ارائه خدمات واعتماد آفرینی جامعه نقش اساسی دارد. لذا امروزه جایگاه ارتباطات و روابط عمومی و نقش کلیدی آن در فرآیندهای تصمیم‌گیری و اعتمادسازی و امیدآفرینی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

صفری ادامه داد :اگر در هر سازمانی روابط عمومی نقش خود را به‌درستی ایفا کند درک عمیق و روشنی از دستگاه به ذینفعان و مخاطبان را بدهد. اعتماد و اطمینان ایجاد کرده و این اعتماد و اطمینان باعث افزایش مشارکت مردم در زمینه های مختلف  می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه بیش از این نیز روابط عمومی این اداره کل بدلیل «فعالیت مؤثر در حوزه روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی»، «ارتباط مستمر و مؤثر با رسانه‌ها»، «پاسخگویی و اقناع عمومی» و «حضور فعال و مسئولانه در شبکه‌های اجتماعی» عنوان برترین روابط عمومی سال ۱۳۹۸ استان را کسب وهمچنین درزمینه اقناع سازی و توسعه ی شاخص های حوزه ی سلامت ومقابله با شیوع ویروس  منحوس کرونا  شایسته تقدیر گردید.

نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org