زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/8/7 - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات زنجان:

روز استکبارستیزی تعطیل شدنی نیست

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با تاکید بر اینکه استکبارستیزی تعطیل شدنی نیست، گفت: امسال در نظر داریم تبلیغات گسترده شهری را در ایام 13 آبان با کمک دستگاه‌های دولتی اجرا کنیم.
روز استکبارستیزی تعطیل شدنی نیست
حجت‌الاسلام علی ناصر ظهر امروز در جلسه کارگروه دانشجویی و دانش‌آموزی ستاد برگزاری مراسم 13 آبان اظهار داشت: امسال متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا مراسم راهپیمایی عظیم 13 آبان برگزار نمی‌شود.

وی با بیان اینکه 13 آبان فقط مختص روز بسیج دانش‌آموزی نیست، افزود: تبعید حضرت امام(ع) و تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) از جمله مهمترین رویدادهای این روز است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با تاکید بر اینکه استکبارستیزی تعطیل شدنی نیست، گفت: امسال در نظر داریم تبلیغات گسترده شهری را در ایام 13 آبان با کمک دستگاه‌های دولتی اجرا کنیم.

وی با بیان اینکه روز 13 آبان با انتخابات ریاست جمهوری آمریکا همزمان شده است، گفت: طبق فرمایشات حضرت امام(ره) آمریکا شیطان بزرگ است و برای ما فرقی ندارد کدام یک از نامزدها برنده انتخابات شود.

حجت‌الاسلام ناصر گفت: در این هفته با کمک آموزش و پرورش در بستر شبکه شاد مسابقه‌ای برای دانش‌آموزان برگزار خواهد شد که به برندگان این مسابقه کارت هدیه 500 هزار تومانی اهدا می‌شود.
در ادامه هادی توفیقی مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان هم در این جلسه به مجازی برگزار شدن برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی اشاره کرد و گفت: ساعت 9 صبح روز 13 آبان پویش آتش زدن پرچم آمریکا و اسرائیل در فضای مجازی توسط دانش‌آموزان اجرا می‌شود.

وی همچنین به پویش هر دانش آموز 5 هزار تومان اشاره کرد و گفت: قرار است با جمع‌آوری کمک‌های دانش‌آموزی برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت تبلت و گوشی هوشمند خریداری شود.

احمد بیگدلی مسئول مطالبه‌گری بسیج دانشجویی استان زنجان با تشریح برنامه‌های بسیج دانشجویی اظهار کرد: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا شکل و نحوه مراسم  تغییرمی‌کند.

وی با دعوت از دانشجویان خط اما برای حضور در برنامه‌های بسیج دانشجویی اشاره کرد و گفت: بسیج دانشجویی و دانشجویان در دانشگاه‌های مختلف استان زنجان برنامه‌های ویژه‌ای را برای این روز خواهند داشت.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org