زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/8/5 - رئیس سازمان صمت استان زنجان:

بازرسی نامحسوس از نانوایی‌های سطح استان زنجان

با فروش غیرقانونی آرد به شدت برخورد می‌کنیم
رئیس سازمان صمت استان زنجان با اشاره به جلوگیری از تخلفات فروش آرد یارانه‌ای در بازار آزاد گفت: بازرسی از نانوایی‌ها افزایش یافته است.
بازرسی نامحسوس از نانوایی‌های سطح استان زنجان
ناصر  فغفوری در مورد تفاوت بالای قیمت آزاد یارانه‌ای با آرد آزاد اظهار کرد: اداره کل غله و خدمات بازرگانی، اتحادیه، بازرسان اصناف و صمت در این باره موظف شدند نظارت‌های خود را افزایش دهند.

وی با تاکید براینکه بازرسی‌های نامحسوس از نانوایی‌ها انجام می‌شود ابراز کرد: مردم نیز نانوایی‌هایی را که در ساعت مشخص شده فعالیت ندارند را به سامانه 124 اطلاع دهند.

رئیس سازمان صمت استان زنجان خاطر نشان کرد: در صورت دریافت گزارش تخلف بلافاصله بازرس به محل نانوایی جهت ثبت تخلفات اعزام می‌شود.

وی با بیان اینکه سهمیه سرانه ما در گندم و آرد بالا است افزود: در حال حاضر نیز وضعیت ما در پخت نان بهتر است و به لحاظ آرد نیز هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد.

فغفوری با تاکید براینکه در حوزه آرد صنعتی نیز مشکلاتی وجود ندارد ابراز کرد: آرد صنعتی نیز با قیمت تعیین شده در بین واحدهای تولیدی توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه قیمت آرد صنعتی با مصرف خانوارها متفاوت است خاطر نشان کرد: نظارت بر فعالیت نانوایی‌ها افزایش یافته و با متخلفان این حوزه به شدت برخورد می‌شود.


منبع: موج رسا
نظرات شما:
اخبار اداره صمت

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org