زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/8/3 - گام بلند صندوق امداد ولایت استان زنجان درسال جهش تولید

پرداخت بیش از 18 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه برای گره گشایی از مشکلات 2300 خانوار تحت حمایت

دو هزار و300 فقره تسهیلات قرض الحسنۀ اشتغال ، کارگشایی ، مسکن و ودیعه مسکن از طریق صندوق امداد ولایت استان زنجان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان و اقشار نیازمند از ابتدای سالجاری تاکنون پرداخت شده است.
پرداخت بیش از 18 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه برای گره گشایی از مشکلات 2300 خانوار تحت حمایت
هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارش تسهیلات پرداختی به مددجویان تحت حمایت این نهاد از طریق منابع صندوق قرض الحسنه امداد ولایت این استان، گفت: بر اساس آمارهای موجود دو هزار و 300 فقره تسهیلات قرض الحسنۀ اشتغال  ، کارگشایی وحمایتی  ، مسکن و ودیعه مسکن از طریق صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان و اقشار نیازمند از ابتدای سالجاری تاکنون پرداخت شده است.

وی بابیان اینکه شعار سال-جهش تولید- محور فعالیت و رویکرد بخش‌های مختلف نظام برای افزایش قدرت تاب‌آوری در برابر مخاطرات و چالش‌های  اقتصادی است ، افزود:  با همین نگاه برنامه‌ریزی و فعالیت جهادی در حوزه اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت باهدف ایجاد زمینه استقلال اقتصادی و افزایش توان ایستادگی اقشار نیازمند در برابر چالش‌های اقتصادی با رویکرد نوآورانه و خلاقانه باید از اولویت‌های اصلی همه بخش‌های کاری این نهاد در سال جاری  باشد.

صفری مهمترین رویکرد این نهاد را توانمندسازی وایجاد درآمد با ثبات دربین خانواده های تحت حمایت عنوان کردوگفت : با همین رویکرد و بهره گیری از منابع صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان وهم افزایی آن با سپرده خیران عزیز ، از ابتدای سالجاری تاکنون 188 فقره تسهیلات اشتغال وخودکفایی با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 400 میلیون تومان  برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان پرداخت شده است.

وی  همچنین از پرداخت 1293 فقره تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی وحمایتی و معیشتی به منظور کمک به رفع نیازهای ضروری خانواده های تحت حمایت وجبران هزینه های ناشی از اثرات ویروس منحوس کرونا وکمک به تهیه لوازم آموزش غیر حضوری دانش آموزان ودانشجویان تحت حمایت اشاره کرد وادامه داد: 819 مورد تسهیلات  قرض الحسنه نیز در قالب کمک به تهیه ، تکمیل ، تعمیر ، بهسازی و احداث مسکن مددجویی و  همچنین تأمین ودیعه مسکن خانواده های تحت حمایت فاقد مسکن و مستأجر از ابتدای سالجاری تاکنون پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از دیگر اهداف صندوق امداد ولایت را اشاعه سنت حسنه قرض الحسنه در جامعه ، جذب منابع بیشتر از خیران وتغییر رویکردهای مساعدت امداد از بلاعوض به معوض بیان کرد وگفت : مردم نوعدوست ، ولایی وفهیم استان وخیران ونیکوکاران زنجانی به منظور سهیم شدن در خدمت رسانی به نیازمندان  می توانند با افتتاح حساب نزد این صندوق در ترویج این سنت حسنه سهیم شوند.
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org