زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1399/8/3 - رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های جدید باید در استان زنجان اعمال شود

3 شهرستان استان نیازمند توجه جدی است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: با توجه به شرایط انتشار ویروس کرونا، ضروری است محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های جدید در استان زنجان در نظر گرفته شود.
محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های جدید باید در استان زنجان اعمال شود
پرویز قزلباش اظهار داشت: ستاد مدیریت و مقابله با کرونا باید در خصوص ادامه محدودیت‌ها تصمیم‌گیری کند اما پیشنهاد ما اضافه کردن محدودیت‌ها و ایجاد ممنوعیت‌های جدید با توجه به شرایط است.

وی با اشاره به قرار گرفتن شهرستان خرم‌‌دره در وضعیت بحرانی، ادامه داد: در حال حاضر سه شهرستان خرم‌‌دره، زنجان و ابهر نیازمند توجه جدی‌تر بوده و در سایر شهرها نیز به این معنا نیست که ویروس وجود نداشته و گردشی ندارد.

این مسئول تماس‌های خانوادگی، برگزاری دورهمی، مراسم‌های عروسی و عزا، حضور در اجتماع و استفاده از حمل‌و‌نقل عمومی را از دلایل انتشار ویروس کرونا عنوان کرد و گفت: هر جا تجمع باشد وضعیت ابتلا بیشتر می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان ادامه داد: با توجه به ظرفیت محدود بیمارستانی با افزایش تعداد بیماران کرونا، از تخت‌های سایر خدمات کم شده و به تخت‌‌های بیماران کرونایی اضافه می‌شود.

قزلباش با بیان اینکه در حال حاضر از نقاهتگاه‌ها استفاده می‌شود اما استقبال خوبی از آن وجود ندارد، گفت: اگر وضعیت ادامه‌دار باشد باید از این ظرفیت استفاده شود.

وی برضرورت جلوگیری از تماس افراد خانواده با یکدیگر در زمان درگیری با این بیماری، بیان داشت: هر چه در داخل خانواده ارتباط بیشتری وجود داشته باشد، شدت بیماری بیشتر افزایش می‌یابد چرا که میزان آلوده شدن با ویروس در شدت علائم موثر است.


منبع: موج رسا
نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org