زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1398/12/11 - رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان:

زنجان بیشترین نرخ رشد و جذب استارتاپ را دارد

رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان گفت: بیشترین نرخ رشد و جذب استارتاپ متعلق به استان زنجان است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
داوود مرادخانی با بیان اینکه از زمان راه‌اندازی پارک علم و فناوری در استان، تلاش شده است تا این پارک بتواند فعالیت‌های درخوری را انجام دهد، افزود: بی‌تردید هیچ هدفی بالاتر از این نیست که بتوانیم زمینه‌ای را فراهم کنیم تا نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به فعالیت‌های علمی بتوانند کسب و کاری را در قالب شرکت‌های دانش‌بنیان آغاز کنند.

وی با یادآوری اینکه قبل از ورود نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به پارک علم و فناوری، مراحلی طی می‌شود، تصریح کرد: مرکز نوآوری پارک علم و فناوری استان این امکان رافراهم می‌کند تا آموزش‌ها و مشاوره‌های لازم در راستای تشکیل تیم‌ها و استارتاپ‌ها انجام گرفته و سپس این تیم‌ها بتوانند با آمادگی کامل وارد پارک علم و فناوری شوند.

مرادخانی با بیان اینکه جایگاه متعالی استان زنجان در زمینه رشد و جذب استارتاپ‌ها در شرایطی به دست آمده است که زنجان جزو آخرین استان‌ها در زمینه راه‌اندازی پارک علم و فناوری در سطح کشور بود، ادامه داد: مدتی پیش توانستیم از دو محصول فناورانه شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان رونمایی کنیم.

رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا شرکت‌های دانش‌بنیان استان بتوانند به فعالیت‌های رو به رشد خود که نیاز واقعی جامعه امروز است، ادامه دهند، خاطرنشان کرد: محصولی که چند صباح پیش از آن رونمایی شد، مربوط به نسخه جدید سامانه مدیریت فرآیندهای ارین و سامانه جامع پارم علم و فناوری استان بود.

مرادخانی یادآور شد: عملیات استقرار واحدها، هسته‌ها و ارزیابی آن‌ها، انجام مکاتبات اداری پارک و نیز شرکت‌های عضو در پارک و مرکز رشد، جذب و پذیرش به صورت ساده، داوری و ثبت اختراعات و … از جمله مزایای سامانه مدیریت فرآیندهای کسب و کار به‌شمار می‌رود.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org