زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/1
همدل می شویم برای مهربانی در مهر
همدل می شویم برای مهربانی در مهر

1399/7/27 - رییس پلیس فتا:

والدین نگران تهدیدات کلیپ مومو نباشند

رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: والدین در خصوص کلیپ‌های مومو دقت بیشتری داشته باشند و تهدیدات را جدی نگرفته و استرس و اضطراب به فرزندان خود منتقل نکنند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 به گزارش سایت زنجان :رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: والدین در خصوص کلیپ‌های مومو دقت بیشتری داشته باشند و تهدیدات را جدی نگرفته و استرس و اضطراب به فرزندان خود منتقل نکنند.

سرهنگ محمدعلی آدینه‌لو، در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: والدین در صورت مواجهه با کلیپ های موسوم به مومو، با فرزندان خود صحبت کرده و نگرانی آنها را کاهش دهند، چراکه والدین درک بهتری نسبت به تهدیدات فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دارند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به ارسال پیام‌ها و کلیپ‌های مومو به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفته و به زودی افراد داخلی که هدف‌شان اذیت و آزار دانش‌آموزان بوده است، گرفتار قانون می‌شوند، اظهار داشت: در روزهای اخیر شاهد مطرح شدن چالش مومو در سطح برخی استان های کشور به خصوص استان های جنوبی بوده ایم و برخی کاربران که بیشتر آنان نیز دانش آموز بوده اند پیام هایی حاوی محتوا و تصاویر مومو را بیشتر در اپلیکیشن واتس آپ دریافت کرده اند.

آدینه لو افزود: مومو یک اکانت واتس آپ است که در ابتدا کاربر یک لینک تماس از سوی مومو دریافت و پس از شروع به گفت وگو از سوی حساب کاربری مومو فرد به رفتارهای خطرناک دعوت می شود.  
 
وی از والدین و معلمان خواست به هیچ وجه دانش آموزان را به استفاده از پیام رسان های خارجی برای آموزش های مجازی هدایت نکنند و در صورت برخورد فرزندشان با محتوای های اشاره شده با صحبت های لازم، ترس و استرس دانش آموزان را کاهش دهند.  
 
رییس پلیس فتا استان زنجان در پایان از هم استانی ها خواست،  هرگونه مشکل و موارد مشکوک در فضای مجازی را با سایت پلیس فتا به نشانی cyberpolice.ir  یا شماره تماس ۱۱۰ و ۶-۰۲۴۲۱۸۲۱۵۸۱ در میان بگذارند.
منبع/ایرنا
نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org