زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/1
همدل می شویم برای مهربانی در مهر
همدل می شویم برای مهربانی در مهر

1399/7/27 - در دولت تدبیر و امید محقق گردید :

66 روستای استان تحت پوشش خدمات شرکت آبفا قرار گرفت

با اتمام 5 مجتمع آبرسانی در حال انجام ، 110 روستا با 209 هزار و 47 خانوار با احداث و اتمام مجتمع های قره پشتلو ، زاغج ، آلاچمن ، معجزات و مجتمع شهید بیگدلی در شهرستان های زنجان ، خدابنده و ایجرود از آب آشامیدنی پایدار بهره مند خواهند شد .

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

علیرضا جزءقاسمی با اشاره به اینکه خدمات رسانی به روستاییان و تامین آب سالم برای مشترکین محترم اولویت اصلی شرکت66 روستای استان زنجان 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اعلام اینکه 5 مجتمع آبرسانی از پروژه های بزرگ شرکت در حال انجام است ، افزود: 110 روستا با 209 هزار و 47 خانوار با احداث و اتمام مجتمع های قره پشتلو ، زاغج ، آلاچمن ، معجزات و مجتمع شهید بیگدلی در شهرستان های زنجان ، خدابنده و ایجرود از آب آشامیدنی پایدار بهره مند خواهند شد .

این مقام مسئول تصریح کرد : هدف از احداث مجتمع های آبرسانی تامین و بهبود وضعیت آب آشامیدنی تعدادی از روستاهای تحت پوشش مجتمع ها و همچنین آبرسانی به روستاهایی که فاقد تاسیسات آبرسانی بوده و تحت پوشش نمی باشند .

وی در ادامه شاخص بهره مندی مشترکین از آب آشامیدنی در ابتدای دولت "تدبیر و امید" را 21/78 درصد اعلام کرد که با رشد 5/5 درصدی در پایان 6ماهه سال 99 به 49/82 درصد رسیده است .

جزءقاسمی با اشاره به اینکه در حال حاضر 617 روستا تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب استان می باشد ، افزود:  134 هزار و 595 مشترک روستایی از خدمات آبرسانی بهره مند می گردند .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت : از اقدامات شاخص دیگر شرکت آب و فاضلاب استان در دولت یازدهم و دوازدهم اجرای 209 پروژه مشارکتی با مشارکت بسیج سازندگی، اهالی محترم روستاها ، بخشداری و دهیاری ها بوده است.

این مقام مسئول هدف از اجرای طرح های مشارکتی را رفع کمبود اعتبارات عمرانی، مشارکت دادن مردم در امر تامین آب ، انتقال و توزیع آب شرب و همچنین ایجاد رابطه همدلانه بین مجموعه شرکت آب و فاضلاب و مردم عنوان کرد تا از این طریق مشترکین قدر نعمت الهی آب را بیش از پیش دانسته و در مصرف بهینه آن بکوشند.

جزءقاسمی تصریح کرد : اجرای 31 پروژه آبرسانی شامل تامین آب، اصلاح و احداث شبکه توزیع و خط انتقال و حفر و تجهیز چاه از دیگر اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان تا پایان سال جاری در روستاها خواهد بود.
نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org