زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/7/24 - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان:

میانگین سرانه ایتام زنجانی به ۸۲۰هزار تومان افزایش یافت

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: با مشارکت خیران و حامیان، میانگین سرانه ماهیانه ایتام تحت حمایت کمیته امداد در این استان در پایان ۶ ماهه نخست امسال به ۸۲۰ هزار تومان افزایش یافت.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

میانگین سرانه ایتام زنجانی به ۸۲۰هزار تومان افزایش یافت

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: با مشارکت خیران و حامیان، میانگین سرانه ماهیانه ایتام تحت حمایت کمیته امداد در این استان در پایان ۶ ماهه نخست امسال به ۸۲۰ هزار تومان افزایش یافت.

هدایت صفری گفت : راهبرد اصلی کمیته امداد توانمند سازی وایجاد درآمد با ثبات ازطریق اشتغالزایی در بین خانواده های تحت حمایت است.
وی با اشاره به اینکه منشور عملکردی کارگزاران محرومیت زدایی نظام در کمیته امداد با تکیه بر تفکر بسیجی، تلاش و همت جهادی در حوزه خدمت رسانی به خانواده های تحت حمایت  است، اظهار داشت: با همین نگاه و در سایه جاری کردن گفتمان کار جهادی و حرکت انقلابی در حوزه خدمت رسانی به نیازمندان و با بهره گیری بیشتر از ظرفیت های مردمی به ویژه خیران و نیکوکاران میانگین سرانه دریافتی ایتام در استان به ۸۲۰هزار تومان و سرانه محسنین نیز به ۳۰۹هزار تومان افزایش یافته است.

صفری گفت: بر اساس آمارهای موجود سه هزارو ۳۹۷ نفر فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان از مساعدت های مادی و معنوی حامیان و خیران همکار با این نهاد در قالب طرح های اکرام ایتام و محسنین بهره مند هستند.

وی با بیان اینکه "فرزندان محسنین" شامل کودکان با سرپرست ناتوان است، اظهار داشت: در زمان حاضر بیش از یک هزار کودک حایز این شرایط در استان فاقد حامی هستند.  

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان همچنین با اشاره به اینکه مشارکت بیشتر خیران و حامیان در قالب طرح های اکرام ایتام و محسنین زمینه کمک به رفع نیازهای مادی و ایجاد آرامش روانی را در این گروه از جامعه هدف این نهاد فراهم می کند، تصریح کرد: خیران زنجانی می توانند از طریق سامانه های www.emdad.ir  ,www.ekram.ir ، مراجعه حضوری به دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری و یا ارسال عدد یک به سر شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۴ برای مشارکت در زمینه ارائه خدمات اثربخش و هدفمند به فرزندان ایتام و محسنین، اقدام کنند.  

صفری به اجرای شور عاطفه ها به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای تهیه لوازم کمک آموزشی برای دانش آموزان تحت حمایت اشاره کرد و افزود: تلاش می کنیم با هم افزایی منابع و اعتبارات این نهاد و مشارکت خیران، ملزومات تحصیلی مورد نیاز دانش آموزان تحت حمایت  را با هدف پیشگیری از ایجاد وقفه در تحصیل این عزیزان در شرایط کنونی،از جمله تهیه وتامین تبلت را فراهم کنیم که در این زمینه هم با مشارکت مردم در شور عاطفه ها بیش از ۳۰میلیارد ریال جمع آوری شده است.  

گفتنی است بیش از ۲۸ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۵۵هزار نفر از خدمات کمیته امداد در قالب کمک معیشت بگیر و غیرکمک معیشت بگیر در استان زنجان بهره مند هستند.

ایرنا/زنجان

 
 

نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org