زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1399/7/22 - سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛

دوره‌ها و کارگاه‌های توانمندسازی با رویکرد مهارتی به صورت مستمر و ماهیانه برگزار می‌شود

دکتر مصطفی محمدی در دوره آموزشی «اصول و مبانی تدوین کلیپ و تولید محتوی – مقدماتی» اظهار امیدواری کرد که دوره‌ها و کارگاه‌های توانمندسازی با رویکرد مهارتی به صورت مستمر و ماهیانه برگزار شود .
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در دوره آموزشی «اصول و مبانی تدوین کلیپ و تولید محتوی – مقدماتی» در سالن همایش‌های بین‌المللی روزبه دانشگاه با بیان اینکه کار روابط عمومی، تخصصی و در کنار علاقه، انگیزه و اشتیاق، نیازمند مهارت و توانمندی‌های ویژه می‌باشد اظهار امیدواری کرد که دوره‌ها و کارگاه‌های توانمندسازی با رویکرد مهارتی به صورت مستمر و ماهیانه برگزار شود .
 
دکتر محمدی تاکید کرد: از ظرفیت دانشجویان در قالب رابطین روابط عمومی در خوابگاه‌ها و دانشکده‌ها، بیمارستان‌ها، پویش‌های عمومی، برنامه‌های فرهنگی و هنری و تولید و انتشار محتوای آموزشی فرهنگی و اطلاع‌رسانی استفاده شوند .
 
وی با تاکید بر تولید محتوای جدید و فاخر و خلق سبک اطلاع‌رسانی جدید تصریح کرد: روابط عمومی‌ها فعال‌تر شده‌اند و تولید خبر و محتوای اخبار تغییر کرده است، اما باید بیش از پیش فعال‌تر شود .
 
سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان ابراز کرد: روابط عمومی نیازمند برنامه و نظم است و باید بتواند خدمات و زحمات ارزشمند دانشگاه را به تصویر بکشد و به سمع و نظر مردم برساند .
 
دکتر محمدی با بیان اینکه در امر اطلاع‌رسانی تخصص نداریم تصریح کرد: باید از ظرفیت رسانه‌ها و هنرمندان نهایت استفاده را ببریم و با تشکیل تیم تولید محتوا، در شیوه اطلاع‌رسانی هم، تجدید نظر داشته باشیم .
 
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی دارای بالاترین مخاطب، پیچیده‌ترین و گران‌قیمت‌ترین تجهیزات و تاسیسات، طیف وسیع نیروی انسانی از زیر دیپلم تا فوق تخصص، شرح وظایف متنوع در حوزه‌های مختلف آموزش و تربیت نیروی انسانی، تحقیقات و فناوری‌های سلامت، بهداشت و درمان، تامین دارو و امنیت غذایی، اجتماعی و ... است که باید این سطح و حجم عظیم خدمات و فعالیت‌ها، درست و موثر اطلاع‌رسانی شود .
 
سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان خاطرنشان کرد: فعالیت‌های شاخص از قبیل خرید و نصب تجهیزات، توسعه فضای فیزیکی، افتتاحیه‌ها، بازدیدهای رییس و معاونین دانشگاه و معاونین وزارتی، مسئولین استان و شهرستان، کمک‌های خیرین، کسب افتخارات، اخذ مجوزهای جدید و ... را خوب اطلاع‌رسانی کنید .
 
در ادامه مهندس جلیل عابدینی مسئول روابط عمومی الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی زنجان باحضور روابط عمومی‌های واحدهای تابعه دانشگاه، مطالبی درخصوص «اصول و مبانی تدوین کلیپ و تولید محتوی – مقدماتی» بیان کرد .
 
گفتنی است: ادامه این دوره آموزشی در تاریخ‌های ۲۸ مهر و ۵ آبان ماه برگزار خواهد شد .
نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org