زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/7/16 - نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی در بازدید از بیمارستان امام حسین (ع) زنجان :

بخش درمان تامین اجتماعی، بار عظیمی از مشکلات حوزه سلامت کشور را از دوش وزارت بهداشت برداشته است

دکتر مصطفی طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی روز گذشته ۱۴ مهر ماه ، از بخشهای مختلف بیمارستان امام حسین (ع) زنجان بازدید و از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی به بیماران و مشکلات اساسی  بزرگترین مرکز درمانی تامین اجتماعی در استان قرار گرفت.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تعامل و همگرایی حوزه های درمانی استان را مهم خواند و تصریح کرد تامین اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی دو بال مهم درمان در خدمت رسانی به بیماران هستند .

دکتر طاهری خاطر نشان ساخت علیرغم اینکه متولی بهداشت و درمان در کشور ، بعهده وزارت بهداشت  و دانشگاههای علوم پزشکی است لیکن باید اذعان داشت بخش درمان تامین اجتماعی  بار عظیمی از مشکلات حوزه سلامت کشور را از دوش این وزارتخانه برداشته است.

در این بازدید دکتر جواد عابدی معاون درمان تامین اجتماعی استان نیز مهمترین مشکل بیمارستان را کمبود پزشکان متخصص بویژه رادیولوژیست اعلام کرد و گفت حل اساسی مشکل تخصیص پزشکان متخصص یا ضریب K به تامین اجتماعی ، نیازمند مساعدت اداره طرح وزرات بهداشت و درمان است.

وی طرح توسعه بیمارستان و افزایش سقف پذیرش بیماران خدمات درمانی را از مشکلات دیگر این مرکز دانست و اظهار داشت بعلت تعیین سقف پذیرش از سوی بیمه سلامت ،  بیماران بیمه خدمات درمانی از دریافت  فرانشیز در این مرکز محروم میشوند که بار نارضایتی مردم برای ما غیر قابل تحمل است .

دکتر کبری شاکری سرپرست بیمارستان امام حسین(ع) زنجان نیز در این بازدید ، ضمن قدردانی از حضور نماینده مردم زنجان  در مجلس شورای اسلامی از بیمارستان  گفت هدفگذاری ما اجرای طرح گسترش فضای درمانی بیمارستان امام حسین (ع) به 250 تخت و ارتقاء خدمات و جلب رضایت مندی مراجعین و بیمه شدگان است.

گفتنی است دکتر طاهری ضمن بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان ، از تلاش  بی وقفه پزشکان و کادر درمانی در آغاز موج سوم مقابله با ویروس کرونا قدردانی و از بیماران بستری در این بیمارستان نیز عیادت کرد.

اخبار زنجان
نظرات شما:
اخبار مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org