زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/7/15 - با هدف پایداری و ساماندهی شبکه های توزیع آب آشامیدنی در استان زنجان صورت گرفت؛

شناسایی بیش از هزار فقره انشعاب غیر مجاز آب در استان زنجان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از شناسایی بیش از هزار فقره انشعاب غیرمجاز آب در شهرها و روستاهای استان زنجان طی 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 علیرضا جزء قاسمی با بیان اینکه ساماندهی انشعابات غیرمجاز بر اساس یک برنامه مدوٌن و منسجم در دست اقدام است خاطرنشان کرد: تعداد 372 فقره از انشعابات شناسایی شده در نیمه نخست امسال تبدیل به مجاز شده و پس از تعیین تکلیف به چرخه فروش آب اضافه گردید.

وی تاکید کرد: در ادامه فرآیند پیمایش و شناسایی انشعابات غیرمجاز، صاحبان باقی انشعابات غیرمجاز نیز در حال طی مراحل قانونی می باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اعلام کرد: بیشترین تعداد انشعابات غیرمجاز در بین شهرهای استان به ترتیب مربوط به شهرهای زنجان، ابهر و قیدار بوده و بیشترین انشعابات غیرمجاز روستایی نیز در شهرستانهای زنجان، ابهر و طارم شناسایی شده است.

جزء قاسمی انشعابات غیرمجاز را اصلی ترین عامل هدررفت آب آشامیدنی دانسته و گفت: ایجاد عدم تعادل در شبکه توزیع آب، استفاده بی رویه از آب به دلیل عدم اندازه گیری، عدم پرداخت آب بهاء و تضییع حقوق عامه از جمله مشکلاتی است که انشعابات غیرمجاز به وجود آورده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه تلاش می کنیم تا حد امکان اقدام قهری انجام نگیرد، به افرادی که به صورت غیرمجاز از شبکه آب استفاده می کنند توصیه کرد: با مراجعه به امور مشترکین ادارات آبفای استان، تقاضای مجوز انشعاب قانونی خود را تسلیم کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در خاتمه تاکید کرد: در صورت عدم مراجعه مشترکین غیرمجاز در مهلت مقرر، علاوه بر جمع آوری انشعابات غیرمجاز و اخذ جریمه، اشخاص متخلف به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

جزء قاسمی به تعویض کنتورهای خراب در استان زنجان نیز اشاره کرده و گفت: افزون بر 10 هزار کنتور خراب در شهرها و روستاهای استان زنجان طی 6 ماهه سال جاری شناسایی شده است که بالغ بر 3 هزار دستگاه تا کنون تعویض گردیده است.

گفتنی است با یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، هم اکنون شرکت آب و فاضلاب استان زنجان 402 هزار مشترک آب شهری و روستایی را تحت پوشش قرار داده است.


نظرات شما:
اخبار شرکت آب و فاضلاب استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org