زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/7/3 - رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان:

۹۰ درصد بذرهای اصلاح شده به دست کشاورزان زنجانی رسید

رئیس سازمان جهاد کشاورزی : برای اینکه گندم خوبی به خصوص در بخش زراعت داشته باشیم باید بذور اصلاح شده تولید شود و  این استان در تولید بذور اصلاح شده رتبه برتر کشوری را دارد. 
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 تاراسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان با بیان اینکه ۱۱ شرکت در تولید بذور اصلاح شده در استان فعالیت می‌کنند، گفت: امسال هم ۹۰ درصد بذور اصلاح شده به دست کشاورزان رسیده است. 

جواد تاراسی با بیان اینکه کارهای بهره ورانه در بخش کشاورزی از سیاست های وزارت جهاد کشاورزی است، گفت: این سیاست  در سازمان جهاد کشاورزی زنجان نیز پیگیری می شود. 

وی اظهار کرد: برای اینکه گندم خوبی به خصوص در بخش زراعت داشته باشیم باید بذور اصلاح شده تولید شود و  این استان در تولید بذور اصلاح شده رتبه برتر کشوری را دارد. 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان، با بیان اینکه ۱۱ شرکت در تولید بذور اصلاح شده در استان فعالیت می کنند، گفت: امسال هم ۹۰ درصد بذور اصلاح شده به دست کشاورزان استان رسیده است. 

تاراسی تاکید کرد: استفاده از بذرهای اصلاح شده علاوه بر مقاومت در برابر تنش های محیطی، بهره وری تولید را تا بیش از ۴۰ درصد افزایش می دهد.

وی با بیان اینکه در سال بیش از ۱۴ هزار و ۵۰۰ تن بذر گواهی شده گندم تولید و تحویل کشاورزان زنجان می شود، ابراز کرد: بذرها با معیارهای علمی تهیه و در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان، تصریح کرد: در سالجاری با واریز ۶۵۰ میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران استان درصد پرداخت به ۸۰ درصد رسیده است.
منبع / سایت خبری بازار 
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org