زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/7/1 - علیرضا علیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان :

طرح " برق امید " در آینده نزدیک اجرا میشود

 ازاجرای طرح " برق امید " در آینده نزدیک خبر داد
در اين طرح مشتركاني كه بتوانند خود را با الگوهاي تعيين شده تطبيق دهند، از تخفيف صد درصدي بهاي برق بهره مند خواهند شد، اما در صورتي كه مصرفشان بالاتر رود، بايد هزينه را به صورت كامل بپردازند
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 علیرضا علیزاده مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت توزیع برق استان ازاجرای طرح " برق امید " در آینده نزدیک خبر داد.

علیزاده تصریح کرد: این طرح فرصت مناسبی برای همه مشترکان ایجاد می کند که مصرفشان را کم کنند و از تخفیف صد درصدی بهای برق برخوردار شوند.
وی خاطرنشان کرد: هدف از اجرای این طرح به هیچ عنوان کاستن از رفاه خانوار نیست،بلکه بهینه سازی مصرف و اختصاص آن به بخش های تولیدی مانند کشاورزی و صنعتی است.
علیزاده افزود: منافع این طرح علاوه بر تخفیف 100 درصدی برای مشترکان کم مصرف، با ایجاد انگیزه برای کاهش مصرف برق توسط مشترکان خانگی باعث کاهش تقاضا و تولید برق شده و در نتیجه انتشار آلایندگی های زیست محیطی می شود.
همچنین این طرح می تواند با نهادینه نمودن فرهنگ صرفه جویی و پرهیز از اسراف، باعث استفاده بهینه از منابع و بهره برداری از آن در بخش تولید و کشاورزی می شود.
وی با اشاره به طرح " برق امید" بیان کرد: : با توجه به اجراي برنامه هاي موفق مديريت بار ، دولت براي اجراي طرحي در همين زمينه و به منظور مدیریت مصرف مشتركان خانگي  وارد عمل شد. در اين طرح مشتركاني كه بتوانند خود را با الگوهاي تعيين شده تطبيق دهند، از تخفيف صد درصدي بهاي برق بهره مند خواهند شد، اما در صورتي كه مصرفشان بالاتر رود، بايد هزينه را به صورت كامل بپردازند.
علیزاده ادامه داد: هدف از اجراي اين طرح مصرف درست و بهینه در بخش خانگي است و اجراي صحيح اين طرح خواهد توانست پيك سال آينده را نيز به صورت چشمگیری كاهش دهد.
وی نقش روابط عمومي شرکت توزیع برق زنجان را در آگاه سازي و فرهنگ سازي مشتركان بسيار موثر دانست و گفت: رمز موفقيت اين طرح آگاه سازي مشتركان است و براي اين كار بايد از شيوه هاي نوين و مختلف استفاده كرد.
علیزاده با  قدردانی از تلاشگران صنعت برق، عبور موفق از تابستان ۹۹ را دستاوردی افتخارآمیز عنوان و تاکید کرد: صنعت برق نشان داده قادر است تصمیم‌های بزرگی مانند کاهش تلفات، مدیریت مصرف و عبور از پیک را با همفکری، برنامه ریزی و پیگیری موثر با موفقیت به انجام برساند و این توانمندی، اعتماد وزیر نیرو و مقام‌های عالی کشور به صنعت برق برای اجرای کارهای بزرگتر را دو چندان ساخته که مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان با بیان اینکه در این طرح فقط مشترکان خانگی تابع هدف هستند افزود: هر یک از مشترکان خانگی  که در یکی از سه دسته ی کم مصرف، خوش مصرف و پر مصرف تقسیم می شوند، می توانند با مدیریت مصرف خود در بخش مشترکین کم مصرف قرار گرفته و از تخفیف صد در صدی برخوردار شوند.
وی خاطرنشان ساخت: مشترکان علاوه بر کسب اطلاع از راهکارهای اصلاح مصرف برق و استفاده از مزایای کاهش تعرفه‌های پلکانی، می‌توانند با نصب پنل‌های خورشیدی در پشت بام منازل، بخشی ازبرق مورد نیاز خود را تامین کنند.
مهندس علیزاده در پایان از مشترکان برق استان خواست با مشارکت در طرح برق امید، ضمن بهره مندی از مزایای این طرح و تخفیف ۱۰۰ درصدی در هزینه برق مصرفی ، حافظ منافع ملی و همدل در تحقق آرمان های ملی باشند.
نظرات شما:
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org