زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/31 - استاندار زنجان :

در استان مراسم اربعین نداریم و مردم نیز به مرزها مراجعه نکنند


استاندار زنجان : بر اساس گزارش های رسیده در دو هفته اخیر آمار مبتلایان بیماری کرونا در استان سیر صعودی دارد و رعایت دستورالعمل های بهداشتی نیز کاهش‌داشته که مدیران باید بازدیدهای مکرر از مجموعه‌های خود داشته باشند و با متخلفین طبق قانون برخورد کنند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

استاندار زنجان گفت: بر اساس گزارش های رسیده در دو هفته اخیر آمار مبتلایان بیماری کرونا در استان سیر صعودی دارد و رعایت دستورالعمل های بهداشتی نیز کاهش‌داشته که مدیران باید بازدیدهای مکرر از مجموعه‌های خود داشته باشند و با متخلفین طبق قانون برخورد کنند.

 فتح الله حقیقی، در جلسه ستاد مقابله با کرونا در استانداری ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: به گواه تاریخ در ۲۰۰ سال اخیر جنگ تحمیلی یک جنگ بین المللی علیه ملتی بود که از آرمان و حقیقت مقدس خود دفاع کرد و توانست با تکیه بر توان خود و با اتحاد و همدلی پیروز شود.

استاندار زنجان، با اشاره به افزایش آمار مبتلایان بیماری کرونا در دو هفته اخیر بیان کرد: ما در جلسه‌های خود تصمیم هایی را گرفته ایم ولی نتایج نشان دهنده این است که عملیاتی نشده است؛ باید مدیران توضیح دهند که چرا این تصمیمات اجرایی نشده است.

وی افزود: طبق آمار مسئولان بهداشتی استان رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم کاهش پیدا کرده و باید مدیران هر بخش ضمن بازدیدهای مکرر این موضوع را پیگیری کنند و با متخلفین برخورد شود و فرمانداران شهرها هم باید کنترل کنند چرا که سفرهای اتوبوسی به استان های مجاور که وضعیت خطرناکی دارند توجیهی ندارد.

حقیقی، تاکید کرد: بر اساس برخی گزارش های رسیده در بعضی از شهرستان ها قیمت ماسک بالا است. این در حالی است که ما در استان ماسک مازاد داریم و باید ماسک و اقلام ضد عفونی کننده در فروشگاه‌های فرهنگیان با ۵۰ درصد زیر قیمت توزیع شود و در صورت نیاز تسهیلات لازم هم برای خرید این اقلام اختصاص یابد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: ورود ماسک از استان های دیگر به استان ممنوع است و قیمت مصوب آن در  فروشگاه های بزرگ ۱۰۰۰ تومان و در داروخانه ها ۱۳۰۰ تومان است و باید یک مرکز و شماره تلفنی جهت پاسخگویی و شکایات مردم اختصاص داده شود.

استاندار زنحان در پایان با اشاره به نزدیکی اربعین حسینی تاکید کرد: از مردم می‌خواهیم به سمت مرزها حرکت نکنند زیرا هیچ امکانی برای حضور هیچ کسی نیست و در استان هم مراسمی نخواهیم داشت و انتظار داریم همه رعایت کنند.

منبع/  ایلنا از زنجان
نظرات شما:
اخبار استانداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org