زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/27 - مسعود رسولی رئیس اداره مهندسی و مطالعات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان :

شروع عملیات پایگاه داده معادن اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان

مسعود رسولی رئیس اداره مهندسی و مطالعات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: با توجه به نیاز مبرم به اطلاعات یکپارچه، هماهنگ و نیز رسیدن به نظامی دقیق، ساده، قابل انعطاف و بانک اطلاعاتی منسجم در زمینه‌ ثبت محدوده‌های معدنی، طرح ساماندهی و کاداستر محدوده‌های معدنی و همچنین برنامه ریزی مدون ضرورت دارد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، مسعود رسولی رئیس اداره مهندسی و مطالعات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: با توجه به نیاز مبرم به اطلاعات یکپارچه، هماهنگ و نیز رسیدن به نظامی دقیق، ساده، قابل انعطاف و بانک اطلاعاتی منسجم در زمینه‌ ثبت محدوده‌های معدنی، طرح ساماندهی و کاداستر محدوده‌های معدنی و همچنین برنامه ریزی مدون ضرورت دارد.
وی افزود: به همین منظور راه اندازی پایگاه داده معادن اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در راستای توسعه بهینه داده‌ها و اطلاعات مکانی و همچنین  کاهش موانع و تسهیل در روند تصمیم گیری و مدیریت در سطوح مختلف، از دی ماه سال گذشته در دستور کار قرار گرفت.
رسولی، کارایی پائین، زمان بر بودن، طولانی بودن زمان استعلام گیری و پاسخ دهی، احتمال خطا در فرایند پاسخ دهی به استعلامات به دلیل پراکندگی اطلاعات و همچنین مشکلات ثبت برای متقاضیان و طولانی بودن روال ثبت را از جمله معایب سیستم های سابق معادن بر شمرد.
وی در ادامه به مزایای این طرح اشاره کرد و گفت: این طرح می تواند یکی از اجزای اساسی لازم برای پیاده سازی سیستم اطلاعات مکانی و استاندارد سازی آن را فراهم و تبادل اطلاعات را نیز تسهیل نماید.
رئیس اداره مهندسی و مطالعات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، مدت زمان اجرای این طرح را 24 ماه اعلام کرد و افزود: در حال حاضر حدود 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
نظرات شما:
اخبار اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org