زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/27 - مدیر درمان تامین‌اجتماعی استان خبر داد :

آغاز عقد قرارداد با پزشکان، دندان‌پزشکان و ماماها برای همکاری با تامین‌اجتماعی

 مدیر درمان تامین‌اجتماعی استان زنجان گفت: پزشکان، دندان‌پزشکان و ماماها می‌توانند برای همکاری با سازمان تامین‌اجتماعی در سامانه نسخه الکترونیک ثبت‌نام کنند.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 مدیر درمان تامین‌اجتماعی استان زنجان گفت: پزشکان، دندان‌پزشکان و ماماها می‌توانند برای همکاری با سازمان تامین‌اجتماعی در سامانه نسخه الکترونیک ثبت‌نام کنند.

علی محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با عقد قرارداد با پزشکان، دندان‌پزشکان و ماماهای متقاضی همکاری با سازمان تامین‌اجتماعی استان، اظهار کرد: در راستای سیاست‌های اعلامی سازمان تامین‌اجتماعی مبنی بر توسعه هر چه بیشتر نسخه الکترونیک در سطح کشور و با توجه به اینکه امکان ارائه درخواست همکاری با این سازمان به هنگام ثبت‌نام در سامانه نسخه الکترونیک https://account.tamin.ir/auth/login فراهم شده و ثبت‌نام متقاضی و ارسال درخواست همکاری با این سازمان، امکان‌پذیر است.

وی افزود: همه پزشکان، دندان‌پزشکان و ماماها می‌توانند تنها با ورود به سامانه الکترونیکی و اعلام موافقت با شرایط قانونی تامین‌اجتماعی، به بیمه‌شدگان و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تامین‌اجتماعی خدمت‌رسانی کنند.

این مسئول با بیان اینکه تسهیل همکاری و انعقاد قرارداد با پزشکان به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود، تصریح کرد: پزشکان دارای امضای الکترونیک سازمان نظام پزشکی ۹۵ درصد از سهم سازمان تامین‌اجتماعی و سایر پزشکان ۸۰ درصد از سهم سازمان را ساعت ۲۴ همان روز و مابقی سهم سازمان را نیز طی یک ماه دریافت خواهند کرد.

مدیر درمان تامین‌اجتماعی استان زنجان ادامه داد: حداکثر ظرف مدت پنج روز کاری، نسبت به انجام بازرسی از مرکز متقاضی و تکمیل مستندات لازم از جمله اخذ شماره شبای بانک رفاه و تکمیل فرم بازدید اولیه از مطب شامل پروانه مطب، کارت ملی، کارت نظام پزشکی، ساعات فعالیت مطب و غیره اقدامات لازم انجام می‌شود.

محمدی خاطرنشان کرد: متقاضیان از زمان ثبت‌نام در سامانه نسخه الکترونیک، طرف قرارداد سازمان تامین‌اجتماعی محسوب شده و اولین پرداخت برخط حق‌الزحمه ویزیت و خدمات، پس از بازدید اولیه که بیش از پنج روز کاری نخواهد بود، با رعایت سایر ضوابط و مقررات انجام خواهد شد./ایسنا
نظرات شما:
1399/06/27 17:26:51---ساناز
لطفا و خواهشن با پزشکان درجه 1 قرارداد بنویسید
اخبار مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org