زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/25 - مسئولیت اجتماعی شرکت گاز زنجان

چاپ 50 هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان از چاپ و توزیع۵۰ هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی در آستانه ورود به فصل سرما خبر داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان از چاپ و توزیع۵۰ هزار نسخه کتابچه راهنمای استفاده بهینه و ایمن گاز طبیعی در آستانه ورود به فصل سرما خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان نادر رابطی با بیان اینکه در راستای اهمیت به حقوق مصرف کنندگان، حقوق شهروندی و مسئولیت های اجتماعی؛ این شرکت همواره به عنوان یکی از دستگاه های پیشگام اصلاح الگوی مصرف در استان با اجرای طرح ها و پروژهای زیربنایی؛ گامهای موثری در راستای ترویج فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز برداشته است؛ افزود: یکی از مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان زنجان، فرهنگ سازی عمومی برای آشنایی مشترکین با خطرات احتمالی گاز طبیعی و مصرف ایمن و بهینه آنهاست.
وی با تاکید بر اهمیت رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه توسط همه افراد جامعه؛ تصریح داشت: این کتابها توسط امور مشترکین و دفاتر پیشخوان دولت که طرف قرارداد با گاز زنجان هستند؛ در اختیار مشترکین جدید قرار می گیرد تا با مطالعه مضامین این کتاب، مهم ترین اطلاعات مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی را دریافت کنند.
رابطی با بیان اینکه شرکت گاز استان زنجان در بخش فعالیت‌های اجتماعی خود پروژه‌های متعددی در حال اجرا دارد؛ به ضرورت بکارگیری تمامی ابزارهای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی برای کنترل و مدیریت مصرف انرژی؛ اشاره کرد و افزود: بخش دیگری از محوریت توزیع این کتابها در بین دانش آموزان مقطع پنجم ابتدایی در قالب "طرح همیار" است؛ افزود: اجرای طرح همیار گاز و توجه به آموزش همگانی شهروندان در مدارس و مساجد استان از جمله اقداماتی است که درراستای مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی برای ۱۲ سال متوالی برای ارتقای فرهنگ عمومی در حال انجام است.
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان تصریح کرد: در این دوره های آموزشی که با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار می شود، مطالب مهمی پیرامون شناخت مشخصات و مخاطرات گاز طبیعی، نشت گاز، عوامل مهم نشتی گاز، روش‌های نشت‌یابی در سیستم‌های داخلی مشترکان، دستگاه‌های گازسوز و ایمنی سیستم‌های داخلی مشترکان، دودکش‌ها و تست و نصب صحیح آنها و چگونگی مصرف بهینه انرژی از سوی کارشناسان شرکت مطرح می شود.
رابطی اذعان کرد: اقدامات دیگری همچون مشارکت در برنامه‌های صدا و سیما به ‌منظور آشنایی جامعه با مصرف بهینه، مشارکت با صدا و سیمای مرکز زنجان در ساخت سریال« یاشا » و « آقا جان» در راستای گازرسانی به روستاها و مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی و فرهنگ سازی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی، کمک به اقشار کم برخوردار با مشارکت در " کمک های مومنانه"، کمک به سیل‌زدگان، زیباسازی شهر با پیام‌های ایمنی، پاسخگویی به مشکلات مردمی در ملاقات الکترونیکی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی سامد؛ اشتراک‌پذیری و گازرسانی رایگان به اماکن مذهبی، مدارس دینی و جانبازان بالای ۲۵ درصد، بهره‌مندی از توانمندی روسای نواحی برای اطلاع‌رسانی گسترده‌تر در شورای اداری و گازبانان در مناطق روستایی بهره‌مند از گاز طبیعی، برگزاری جلسه آموزشی برای کارگزاران دفاتر پیشخوان استان و ارائه خدمات الکتـرونیکی برای تسهیل و تسریع در خـدمات و افـزایش رضایتمندی مشترکین، از جمله اقدامات فرهنگی انجام شده در راستای مسئولیت های اجتماعی گاز زنجان است.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org