زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/2
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
2/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1398/12/7 -

رامین میرزایی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان شد

طی مراسمی رامین میرزایی به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان معرفی شد.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
زهرا اربابی سه‌شنبه شب در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان زنجان با اشاره به لزوم همکاری همه‌جانبه دستگاه‌ها برای توسعه استان اظهار کرد: سایر دستگاه‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان، باید در راستای مباحث توسعه‌ای همکاری داشته است.

معاون توسعه منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه باید ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و تهدیدهای استان زنجان شناسایی شود، بیان کرد: با توجه به اینکه سند آمایش تدوین و اجرا می‌شود، تحقق توسعه نزدیک‌تر می‌شود.

وی با بیان اینکه با توجه به ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل به راحتی می‌توان از تنگناهای موجود خارج شد، اضافه کرد: مدیریت علمی و با بصیرت کشور برای خروج از این شرایط نیاز ضروری است.

معاون توسعه منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه کشور همواره توانسته برای مشکلات پیش‌آمده، راهکار خلاقانه پیدا کند، ادامه داد: در کشور باید نظام مدیریت تقویت شود، در غیر این صورت نقص به وجود می‌آید.

وی خواستار بهره‌مندی از نظرات نخبگان و کارشناسان استان در تصمیم‌گیری‌ها شد و گفت: مدیریت به سمت بهبود و بهتر شدن، موجب ایجاد فکر و جریان جدید می‌شود.

استاندار زنجان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه کشور امروز در جنگ اقتصادی است، بیان کرد: در استان زنجان مدیران توانمندی وجود دارند که هماهنگی بالایی بین آنان وجود داشته و همین موضوع موجب شده، زنجان جزو سه استان برتر در بحث تسهیل کسب و کار و استان امن کشور باشد.

 فتح‌الله حقیقی از افزایش ۳۷ درصدی پرداخت تسهیلات به بخش‌های مختلف از جمله صنعت، معدن، تجارت، کشاورزی و ... نسبت به سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: در سالی که گذشت 5 هزار و 67 نفر تحت پوشش بیمه اجباری قرار گرفتند 

 طی مراسمی ضمن قدردانی از شهرام طهماسبی در ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان و رامین میرزایی به عنوان رئیس این سازمان معارفه شد.

فارس
نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org