زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/24 - آغاز شور عاطفه‌ی زنجانی‌ها

با شعار "همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر "

   
۳هزار و۲۱۰دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان نیازمند لوازم‌التحریر به‌ویژه ملزومات دریافت آموزش مجازی و غیرحضوری هستند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در برنامه زنده تلویزیونی" زنجان سلام"  که هرروز صبح  از شبکه استانی اشراق پخش می‌شود گفت: کمیته امداد هرساله در آستانه بازگشایی مدارس و باهدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند اقدام به برگزاری مراسم جشن عاطفه‌ها می‌کند، امسال نیز به سبب تقارن آن با ماه محرم و شیوع ویروس کرونا و توسعه آموزش مجازی، برنامه همیشگی خود را باهدف جمع‌آوری ملزومات آموزش غیرحضوری با عنوان "شور عاطفه‌ها " برگزار می‌کند.

وی  با اشاره به شیوع ویروس کرونا و نیاز دانش آموزان به ملزومات آموزش مجازی گفت: پویش مرحله دوم  ایران همدل با عنوان " شور عاطفه‌ها"، توسط کمیته امداد برای جمع‌آوری کمک‌های نیکوکاران، خیران ، از روز  شنبه ۲۲ شهریور در سراسر کشور آغاز و تا ۱۱ مهرماه امسال ادامه خواهد داشت.

صفری با اشاره به استعدادهای درخشان جامعه هدف این نهاد افزود: ما در تلاش هستیم برای تحقق عدالت آموزشی با کمک خیران اجازه ندهیم دانش‌آموزی به دلیل نداشتن امکانات لازم برای آموزش مجازی از تحصیل باز بماند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان  عنوان کرد:این نهاد با بیش از ۳  هزار۲۱۰ دانش‌آموز و ۲۵۶دانشجو تحت حمایت در نظر دارد با مشارکت ۱۱۱مرکز نیکوکاری اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نیکوکاران و خیران، برای تهیه ملزومات آموزش حضوری غیرحضوری برای  دانش آموزان  تحت حمایت کند.

وی با اشاره به اینکه به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا بیشتر کمک‌های مردمی و خیران از طریق فضای مجازی و روش‌های غیرحضوری انجام می‌شود افزود:پایگاه‌های نمادین شور عاطفه برای جمع‌آوری کمک‌های مردم عزیز استان زنجان در روز پنجشنبه ۲۷شهریور  ایجاد و نسبت به جمع‌آوری کمک‌ها اقدام می‌کنند.

صفری افزود: در این پویش ملی که با شعار" همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر"آغازشده است تمرکز بر روی جمع‌آوری کمک‌های نیکوکاران و هم استانی‌های عزیز برای تأمین و خرید ملزومات آموزش غیرحضوری (تبلت) باهدف بهره‌مندی دانش آموزان کم‌بضاعت از آموزش فضای مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب برای فرزندان خانواده‌ها تحت حمایت کمیته امداد با سایر دانش آموزان است.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته  مردم و خیران زنجانی ۴میلیارد تومان در شور عاطفه‌ها مشارکت داشتند افزود:برنامه‌ریزی‌شده است امسال این مبلغ با کمک خیران ،حامیان طرح اکرام  و مراکز نیکوکاری ۱۰ درصد افزایش یابد.

صفری از مشارکت کلیه دستگاه‌ها ازجمله آموزش‌وپرورش ،سازمان دانش‌آموزی ،پایگاه‌های بسیج بخصوص صداوسیما که در کلیه برنامه‌های اجرایی این نهاد به‌ویژه شور عاطفه به‌عنوان دانشگاه عمومی  اطلاع‌رسانی بسیار خوبی دارند تشکر و قدردانی کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان  تصریح کرد: نیکوکاران و مردم نوع‌دوست استان زنجان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق کد مهربانی#۱*۰۲۴*۸۸۷۷* و همچنین شماره کارت مجازی  ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۲۰و نزد صندوق امداد ولایت  واریز و یا به‌صورت حضوری به‌تمامی دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری  سراسر استان مراجعه کنند.

نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org