زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/22 - برگزاری همزمان دو آزمون مهم تامین اجتماعی در زنجان

بیش از 1900 متقاضی در زنجان به رقابت پرداختند

آزمون استخدامی و دومین دوره آزمون طرح شناسایی مدیران آینده تامین اجتماعی در استان زنجان همزمان با سراسر کشور، برگزار شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
آزمون استخدامی و دومین دوره آزمون طرح شناسایی مدیران آینده تامین اجتماعی در استان زنجان همزمان با سراسر کشور، برگزار شد.
به گزارش سایت زنجان  این آزمون با هدف تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای زیر مجموعه مراکز درمانی مدیریت درمان استان در رشته های مختلف  و با رعایت تمامی پروتکلها و موازین بهداشتی توسط سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار شد .
همچنین دومین دوره آزمون طرح شناسایی مدیران آینده تامین اجتماعی نیز با هدف ارتقای شفافيت، شايسته سالاری ، استفاده از ظرفيت های داخلی و همچنين ايجاد فرصت برابر برای رشد و تعالی نيروی انسانی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با همكاری سازمان سنجش و آموزش کشور روز گذشته 22 شهریور در محل دانشگاه زنجان برگزار شد.  
دکتر محمدی مدیر درمان استان زنجان ضمن حضور در محل برگزاری آزمون از روند اجرای این دو آزمون  از نزدیک بازدید و کلیه دستورالعملها و مقررات ابلاغی را مورد پایش و ارزیابی قرار داد.  
گفتنی است برای تصدی 39 ردیف سازمانی در بخش درمان و 4 ردیف سازمانی در واحدهای بیمه ، بیش از 1900 متقاضی از سراسر استان به رقابت پرداختند.
همچنین در دومين دوره آزمون شناسايی مديران آينده تامين اجتماعی در استان زنجان نیز 131 نفر از پرسنل این سازمان اعم از زن مرد در بخش های بيمه ای و درمانی شرکت فعال داشتند.
لازم به ذکر است، بیش از ۸۵ هزار نفر در آزمون استخدامی تأمین اجتماعی در سطح کشور و همچنین حدود ١٢ هزار نفر از كاركنان سازمان تامين اجتماعي در سطح کشور در آزمون طرح شناسایی مدیران آینده تامین اجتماعی شرکت کرده بودند.
از مجموع شرکت کنندگان در آزمون استخدامی در سطح کشور ، بیش از ۳۶۰۰ تن ، جذب کار و فعالیت خواهند شد/ منبع روابط عمومی 
نظرات شما:
اخبار اداره کل تامین اجتماعی استان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org