زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/20 -

ثبت ۶۵درصد درخواست‌های مددجویان کمیته امداد استان زنجان به‌صورت الکترونیکی

به‌منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس منحوس کرونا ،از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۹هزار درخواست مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان به‌صورت الکترونیکی و غیرحضوری ثبت‌شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان به نقل از سایت خبری کمیته امداد، رضا حسنلو مدیر برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد استان زنجان، با اشاره به فراهم شدن بستر الکترونیکی ، ارائه ۳۶ خدمت وزیر خدمت  این نهاد به مددجویان تحت حمایت گفت: هدف از ارائه خدمات الکترونیکی بر بستر اینترنت ، ارائه سریع خدمات وانجام سریع کلیه امور بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل می‌باشد ودرراستای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا این امر ضرورت بیشتری نیز پیداکرده است.

وی با تأکید بر  اینکه حرکت به‌سوی امداد الکترونیک از سیاست‌های اصلی امداد در برنامه پنج‌ساله ششم بوده و خدمات الکترونیکی برخلاف روش‌های سنتی وابسته به مکان و زمان خاصی نبوده و موجب کاهش هزینه‌های خانواده‌ها و تسریع درروند رسیدگی به درخواست و در حفظ سلامتی ولی‌نعمتان اثرات قابل‌توجهی دارد .

حسنلو با ذکر این مطلب که مددجویان کمیته امداد استان زنجان، باید از مراجعه حضوری به ادارات کمیته امداد استان پرهیز کنند، ادامه داد: مددجویان تحت پوشش این نهاد می‌توانند از طریق سامانه درخواست اینترنتی ، تقاضای خود را ثبت و از خدمات غیرحضوری بهره‌مند شوند. همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۹هزار درخواست به‌صورت الکترونیکی ثبت و رسیدگی شده است.

وی بابیان این‌که عمده خدمات کمیته امداد استان زنجان  به‌صورت الکترونیکی ارائه می‌شود، خاطرنشان کرد: نیازی به حضور مددجویان در کمیته امداد نیست و انجام درخواست‌های مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان به شکل الکترونیکی و غیرحضوری از رویکردهای اساسی کمیته امداد امام خمینی   (ره ) می‌باشد.ومددجویان با ورود به پایگاه اینترنتی E.emdad.ir و سامانه تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷ می‌توانند درخواست‌های خود را  غیرحضوری ثبت و کد ره‌گیری دریافت نمایند.

اخبار زنجان
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org