زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/19 - مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان :

آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی روز جمعه 21 شهریور برگزار میگردد

تعداد 39 نفر در واحدهای زیر مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان جذب کار و فعالیت خواهند شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان ،دکتر علی محمدی مدیر درمان استان زنجان  اظهار داشت آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در سال 1399 همزمان با سراسر کشور صبح روز جمعه مورخ  21 شهریور ماه برگزار می‌شود. 
دکتر محمدی با بیان اینکه فرایند برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش کشور خواهد بود گفت با رعایت همه پروتکلهای بهداشتی بمنظور جلوگیری از شیوع کرونا ،  آزمون صبح روز جمعه از ساعت 8:30  آغاز خواهد شد.
وی در خصوص  نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون نیز تصریح کرد لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از سه شنبه 18/6/99  بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای( نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.
دکتر محمدی افزود پس از برگزاری آزمون استخدامی و طی مراحل گزینش و مصاحبه ، تعداد 39 نفر در واحدهای زیر مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان جذب کار و فعالیت خواهند شد.
این مقام مسئول اظهار داشت متقاضیان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.
ایشان همچنین یاد اور شد براساس، آخرین اطلاعات درباره راه های انتشار ویروس کرونا و مخاطرات احتمالی آن در حوزه های برگزاری آزمون ، رعایت کلیه ضوابط اجرایی و پروتکلهای بهداشتی از جمله استفاده از ماسک ضروری میباشد0
دکتر محمدی تاکید کرد همه متقاضیان این آزمون می بایست از روز چهارشنبه 19 شهریور به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس  https://salamat.gov.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام نمایند
مدیر درمان تامین اجتماعی استان به متقاضیانی که در حال حاضر با استناد به مدارک پزشکی مبتلای قطعی به ویروس کرونا هستند  نیز گفت این قبیل افراد می‌بایست روز پنج شنبه 20 شهریور ماه سالجاری با مراجعه به باجه رفع نقص ، گواهی یا تاییدیه بیمارستان را به مسئول باجه ارائه نمایند تا تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون آنها بعمل آید.
گفتنی است علاوه بر درگاه های مرسوم و رسمی ارائه شده از طریق سازمان سنجش، سامانه ۱۴۲۰ سازمان تامین اجتماعی نیز آماده پاسخگویی به سئوالات داوطلبان آزمون استخدامی است.
نظرات شما:
اخبار مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org