زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/18 - معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:

شرایط بهداشتی لازم برای برگزاری انتخابات در زنجان فراهم شده است


محمد رضا صائینی ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: برابر گزارش های ارسالی از دو شهرستان زنجان و طارم، شرایط بهداشتی لازم برای برگزاری انتخابات در زنجان فراهم شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

محمد رضا صائینی ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: برابر گزارش های ارسالی از دو شهرستان زنجان و طارم، شرایط بهداشتی لازم برای برگزاری انتخابات در زنجان فراهم شده است.
 محمد رضا صائینی امروز در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بر اساس پروتکل‌های اعلامی از سوی دو وزارت بهداشت و کشور در استان زنجان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات سالم و با رعایت موازین بهداشتی برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا مورد توجه همه مسئولان است، ادامه داد: نمایندگانی از سوی بهداشت استان در ستاد انتخابات استان و شهرستان‌ها فعال بوده و افرادی نیز به عنوان ناظر صندوق‌‌ها انتخاب شده‌‌اند.
 
این مسئول یادآور شد: نظارت بر اجرای صحیح موازین بهداشتی، رعایت فاصله‌‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در شعب اخذ رای انجام می‌شود که در این زمینه به افراد مورد نظر آموزش‌های لازم داده شده است.
 
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان از برگزاری دوره‌های آموزشی برای به عوامل اجرایی انتخابات خبرداد و گفت: فرمانداران نیز موظف به تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز شعب و صندوق‌های اخذ رای هستند.
 
صائینی بیان داشت: در حال حاضر شرایط در استان زنجان برای برگزاری انتخابات فراهم شده است و برنامه‌‌ریزی‌‌های لازم برای نظارت بر صندوق‌های ثابت و سیار در دو شهرستان انجام شده است.
 
وی از حضور ناظرین بهداشتی در تمام مراحل برگزاری انتخابات خبر داد و گفت: تاکنون وضعیت از بابت فراهم کردن شرایط برای برگزاری انتخابات مناسب برابر گزارش‌های در دو شهرستان زنجان و طارم فراهم شده است.
 
نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org