زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/17 -

لزوم استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای معرفی شهدا

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان بر لزوم استفاده از ظرفیت فضای مجازی در راستای معرفی شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
کمیته اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با حضور جمعی از مسئولان و مدیران تشکیل جلسه داد.

در این جلسه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) به اهمیت شورای اطلاع‌رسانی اشاره کرد و گفت: کمیته اطلاع‌رسانی و ستاد اجرای مراسم یکی از مهمترین حوزه‌ها در برگزاری مطلوب برنامه‌ها است و موجب هماهنگی و انسجام بیشتر در برگزاری برنامه‌ها می‌شود.
علی کاظمی نقش کمیته اطلاع‌رسانی را در جهت تعیین خط‌مشی و رعایت ملاحظات این بنیاد، مهم توصیف کرد و ادامه داد: تهیه و تدوین نقشه راه و چگونگی تعامل هدفمند و موثر، از جمله اهداف کمیته اطلاع‌رسانی در بنیاد شهید است.

وی در بخش دیگری از این جلسه با بیان اینکه شهدا متعلق به همه مردم است، تولید نرم‌افزار زیارت مجازی شهدای گمنام گاوازنگ را کار ارزشمند برشمرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان همچنین بر استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی در راستای معرفی شهدا تاکید کرد و افزود: این مهم با تعامل و مشارکت حداکثری همه همکاران محقق می شود.

وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران دستگاهی فرهنگی است و باید فعالیت های این بنیاد به مخاطبین و جامعه هدف تبیین شود.
کاظمی همچنین با تاکید بر جمع‌بندی و بروز رسانی آمار و اطلاعات در حوزه‌های مختلف، بر اهمیت استفاده از استراتژی خبری در موارد بحرانی و بهره‌مندی از جریان‌سازی خبری اشاره کرد.
معاون توسعه و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه باید نگاه وسیعی به بحث به اطلاع‌رسانی داشته باشیم، یادآور شد: بهره‌مندی از ظرفیت زیارت مجازی مزار شهدا و معرفی موزه شهدا در آستانه برگزاری کنگره ملی  ۳۵۳۵ شهید استان، می تواند در معرفی شهدا و ترویج ایثار و شهادت موثر باشد.

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان نیز با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی یکی از حوزه‌های گسترده در بنیاد شهید است، اظهار کرد: ابزارهای بی‌شماری از قبیل نصب بنر، بروشور، دیوارنویسی، کلیپ، آمار، هاتف، نرم‌افزارهای چند رسانه‌ای، عکس، چاپ و نشر کتاب، انیمیشن، برگزاری جشنواره‌ها و ... در حوزه اطلاع‌رسانی مطرح است که برخی از آنها به زیرساخت‌های تخصصی نیاز دارد.
علی بیات افزود: استفاده از رسانه‌های نوین و عرضه محتوا در فضای مجازی ضرورت دارد و نباید از این فضا که مورد توجه عموم جامعه قرار دارد، غفلت شود.

وی یادآور شد: فضای مجازی با توجه به دسترسی عموم مردم از اهمیت بیشتری برخوردار است و در راستای پاسخگویی به جامعه هدف باید فعالیت کند.

در این جلسه از نرم افزار زیارت مجازی شهدای گمنام گاوازنگ رونمایی شد و مسئولان بخش‌های مختلف به ارائه عملکرد حوزه‌های خود در بحث اطلاع‌رسانی پرداختند.

اخبار زنجان
نظرات شما:
اخبار بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org