زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/16 -

اقدامات یکساله شرکت آب منطقه ای زنجان

مهندس اسماعیل افشاری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان همزمان با هفته دولت ، عملکرد یکساله حوزه کاری خود را تشریح نمود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

 افشاری درباره عملکرد یکساله شرکت آب منطقه ای گفت: سدهای در دست بهره برداری شرکت ، 3 سد تهم ، گلابر و کینه ورس می باشد و در حال حاضر احداث 4 سد بزرگ مشمپا،مراش ، بلوبین و تالوار نیز در دستور کار شرکت قرار دارد .
 این سدها ضمن تامین آب شرب شهرها و روستاهای مسیر، امکان تأمین بخشی از نیاز آبی صنایع مستقر در منطقه و کنترل سیلاب های رودخانه های محلی را فراهم خواهند ساخت.

وی با اشاره به پویش الف – ب - ایران ،ساخت و سازها و سازو کارها گفت:سد تالوار در راستای اهداف وزارت نیرو  و در قالب این پویش در بهمن ماه سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.

دبیر شورای حفاظت استان:، به چاههای موجود در استان اشاره کرد و تصریح کرد: در سال 98 از 350حلقه چاه فاقد پـروانه تعداد 180 حلقـه پـر و مسلوب المنفعه گردیده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان، در ادامه با بیان اینکه درسال 98 نصب 150 دستگاه کنتور حجمی و هوشمند بر روی چاه ها پیش بینی گردیده بود، اظهارداشت: این شرکت توانست 309 دستگاه کنتور بر روی چاهها  نصب نماید که این بیش از برنامه پیش بینی شده در سال 98 می باشد.

افشاری تخصیص آب بخشهای شرب ، خدمات و صنعت را درسال 98 از محل آب زیرزمینی 934.118 مترمکعب،از محل آب سطحی 294.000 مترمکعب و از محل پساب بمیزان 7.300.000 مترمکعب اعلام نمود.

این مقام مسئول، طول رودخانه های استان را 1400 کیلومتر دانست و تصریح کرد: مطالعات صورت گرفته جهت تعیین حد حریم و بستر و پهنه بندی سیل تاکنون 810 کیلو متر بوده و محدوده ساماندهی این رودخانه ها نیز تاکنون 42 کیلومتر می باشد.

افشاری، ادامه داد:از آبگیری طرحهای تغذیه مصنوعی نیز تا به امروز حدود 321 میلیون متر مکعب آب در آبخوانهای استان زنجان ذخیره گردیده است.

اخبار زنجان
نظرات شما:
اخبار شرکت آب منطقه ای زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org