زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/16 -

ایجاد ایستگاه‌‎های عرضه ماسک هزار تومانی در زنجان

رئیس سازمان صمت استان زنجان با اشاره به اینکه ظرفیت تولید ماسک در زنجان روزانه 700 هزار عدد است، گفت: از امروز ایستگاه‌های عرضه ماسک یک هزار تومانی در شهر دایر می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
ناصر فغفوری اظهار کرد: با توجه به تولید ماسک و مواد ضد عفونی کننده به میزان مورد نیاز مردم توسط واحدهای صنعتی مستقر در سطح استان، هیچگونه کمبودی در این باره در استان زنجان وجود ندارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به برگزاری جلسات مشترک با مسؤولین دانشگاه علوم پزشکی و احصای نیازهای استان در ارتباط با تجهیزات مورد نیاز بیماری کرونا بیان کرد: خوشبختانه مشکلی از نظر تولید ماسک در زنجان وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه تولید روزانه ماسک در زنجان 500 هزار عدد است، اضافه کرد: استان ظرفیت تولید ماسک تا 700 هزار عدد را نیز دارد.

فغفوری با بیان اینکه برای احصای نیاز استان با سپاه و گروه‌های جهادی جلسات مشترک برگزار شده است، گفت: در راستای دسترسی بیشتر مردم به ماسک قرار است که ایستگاه‌های عرضه ماسک یک هزار تومانی در شهر ایجاد شود که نخستین آن در حسینیه عاشقان ثارالله ایجاد خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان افزود: همچنین برای مدارس نیز آمادگی داریم که ماسک پنج یا 10 تایی تولید و در اختیار آنها قرار دهیم.

وی همچنین درباره تولید ضدعفونی کننده نیز گفت: مشکلی از نظر تولید ضدعفونی کننده وجود ندارد و به اندازه نیاز در استان تولید وجود دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در ادامه به توزیع ماسک در فروشگا‌ه‌های بزرگ و هیئات مذهبی اشاره کرد و افزود: در ایام ماه محرم ماسک‌های توزیع شده توسط فروشگاه‌های بزرگ و هیئات مذهبی با قیمت هزار تومان انجام شد.

وی در زمینه تولید مواد ضدعفونی کننده در استان عنوان کرد: هم‌اکنون 6 واحد تولید مواد ضدعفونی کننده و یک واحد تولید الکل در استان زنجان در حال فعالیت است.


منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار اداره صمت

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org