زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/11 -

بیش از 200 پرونده مشترکان آسیب دیده از حوادث برق جبران خسارت شد

تمام مشترکین میتوانند در صورت بروز حادثه ناشی از برق در محل سکونت یا کار نسبت به ثبت اطلاعات و پیگیری موضوع بیمه اقدام کنند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان زنجان، مهندس علیزاده رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت از پرداخت 201 فقره خسارت مشترکین خسارت دیده از محل بیمه کوثر( ویژه مشترکین خانگی و تجاری) و بیمه مسئولیت سینا جمعاً به مبلغ 4.1 میلیارد ریال خبر داد.
وی با اعلام اینکه  براساس قرارداد منعقده بین شرکت توانیر و شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان و شرکت های بیمه، مشترکین خانگی و تجاری در برابر حوادث ناشی از برق، بیمه شدند، افزود: این بیمه مربوط به جبران خسارت های مالی، جانی و هزینه های پزشکی ناشی از انفجار و آتش سوزی مربوط به جریانات برق است.

وی تصریح کرد: این بیمه شامل تمام مشترکین برق خانگی و تجاری از جمله شهری، روستایی، عشایری، ساکنین و اشخاص ثالث در عرصه و اعیان مشترک یا اختصاصی، مشاعات ساختمان ها، واحد های مسکونی و تجاری را پوشش می دهد.

مهندس علیزاده خاطر نشان کرد:تمام مشترکین میتوانند در صورت بروز حادثه ناشی از برق در محل سکونت یا کار، ضمن مراجعه به نشانی اینترنتی http://bime.tavanir.org.ir   نسبت به ثبت اطلاعات و پیگیری موضوع بیمه اقدام کنند.

این مسئول ادامه داد: از مجموع 201 فقره خسارت به مشترکین خسارت دیده در سال 98، تعداد 98 فقره به مبلغ 2.6 میلیارد ریال توسط بیمه کوثر و 103 فقره به مبلغ 1.5 میلیارد ریال توسط بیمه سینا پرداخت گردید.

وی با اشاره به این که  صنعت برق به منظور جلوگيري از تضييع حقوق مشتركان ، نسبت به راه اندازي سامانه بيمه مشتركان به آدرسhttp://bime.tavanir.org.ir  اقدام كرده است، خاطر نشان کرد:مشترکین زیان دیده می‌توانند با رجوع به این سامانه و بارگزاری مستندات پرونده خسارت شامل مدارک عمومی مصرف کننده یا تصویر صورت حساب پیامکی آخرین قبض، تصویر کپی کارت ملی مشترک، تصویر اجاره نامه یا سند مالکیت محل خسارت و تصویر فاکتور مربوط به خسارت وارده به تجهیزات نسبت به دریافت خسارت آتش سوزی، خسارت ناشی از انفجار، خسارت هزینه پزشکی، خسارت نقص عضو و حادثه‌ی منجر به فوت اقدام کنند.

شایان ذکر است در سامانه‌ی خسارت مشترکین برق، پنج مرحله‌ی ورود اطلاعات، دریافت کد رهگیری، بررسی اولیه‌ی مدارک در سامانه توسط بیمه، اعلام نتیجه به مشترک، تایید دریافت خسارت و واریز مبلغ خسارت برای مشترکان زیان دیده در نظر گرفته شده است.

اخبار زنجان
نظرات شما:
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org