زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/6/2 -

پلمب 2 تالار پذیرایی و اعلام جرم علیه 5 خانواده زنجانی

فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه دو تالار پذیرایی در زنجان به دلیل برگزاری مراسم، پلمب شده است، گفت: علیه پنج خانواده که اقدام به برگزاری عروسی و دورهمی کرده‌اند نیز اعلام جرم شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
رضا عسگری اظهار کرد: امسال در شهر زنجان پذیرای مسافران و گردشگران مذهبی نخواهیم بود.

فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه در ایام تاسوعا و عاشورا اغلب مردم سفرهای تفریحی ندارند و بیشتر سفرها مذهبی و زیارتی است، اضافه کرد: با توجه به اینکه حرم‌ها تعطیل بوده و شهرهای مذهبی چون زنجان پذیرای مسافر نیستند، انتظار می‌رود مردم از سفر خودداری کنند.

وی با اشاره به اینکه مراسمات مذهبی و عزاداری‌ها در سال‌جاری مانند سال گذشته برگزار نخواهد شد، ادامه داد: تمهیدات پیش‌بینی شده و با اطلاع‌رسانی از مردم درخواست کرده‌ایم برنامه سفر خود را به زنجان کنسل کنند.

عسگری همچنین از پیگیری‌ها نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و انجام بازدید میدانی از هیأت‌های عزاداری خبر داد و گفت: هیأت‌ها شرایط خوب و قابل قبولی در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی دارند.

فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه برخی ایرادات موجود به هیأت‌ها گوشزد شده است، افزود: اصلاحات به هیأت‌ها اعلام شده تا با رعایت آنها عزاداری ایمن برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه دو تالار نیز به دلیل برگزاری مراسم پلمب شده است، افزود: علیه پنج خانواده که اقدام به برگزاری جشن و دورهمی کرده‌اند نیز اعلام جرم شده است.

عسگری در ادامه به ارائه اخطار به سایر واحدهای متخلف که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده‌اند اشاره کرد و گفت: نظارت و بازرسی در این زمینه با جدیت ادامه دارد.

اخبار زنجان

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org