زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/5/28 - فیلم بفرستید، جایزه بگیرید

اجرای مسابقات ورزشی مجازی در زنجان

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان از اجرای طرح «مسابقات ورزشی مجازی» در زنجان خبر داد و گفت: این مسابقات در دو رشته سپک تاکرا و پارکور برگزار می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

غلامرضا نظری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان انجام ورزش همگانی مسابقات ورزشی مجازی با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان، هیأت انجمن‌های ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان اجرایی می‌شود.

 سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه طرح «مسابقات ورزشی مجازی» در چند مرحله برگزار خواهد شد، گفت: در مرحله نخست این مسابقات در دو رشته «سپک تاکرا» و «پارکور» برگزار می‌شود و بر اساس فیلم‌های ارسالی شرکت‌کنندگان در اجرای این دو مهارت مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به اینکه مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان و بدون شرط سنی برگزار می‌شود، اضافه کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقات می‌توانند کلیپ‌های خود را تا پنجم شهریور به شماره ۰۹۱۹۶۱۱۳۷۱۳ ارسال کنند.

نظری با تأکید بر اینکه اجرای طرح «مسابقات ورزشی مجازی» به یک مرحله محدود نیست و ادامه‌دار خواهد بود، اضافه کرد: پس از دهه نخست محرم، مرحله دوم این طرح نیز در سایر رشته‌های ورزشی برگزار خواهد شد.

نظری با بیان اینکه ایجاد شور و نشاط و تحرک در بین شهروندان در شرایط کرونایی از اهداف اجرای طرح مسابقات ورزش مجازی است، گفت: جلب مشارکت حداکثری مردم و کشف استعدادهای برتر در رشته‌های مختلف ورزشی نیز از دیگر اهداف اجرای این طرح است.
نظرات شما:
1399/05/28 22:31:27---
احسنت
اخبار شهرداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org