زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/5/28 - با رعایت سازوکارهای بهداشتی ;

هیئت ها مراسم‌ عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) را برگزار می‌کنند

حجت‌الاسلام سعید احمدی گفت: هیئات مذهبی استان زنجان ضمن رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی اجازه حاشیه‌سازی را در این زمینه نداده و مراسم‌ عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) را برگزار می‌کنند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان اظهار داشت: با وجود همه توطئه‌های انجام شده برای عدم برگزاری مراسم‌های محرم، پروتکل‌های بهداشتی سختگیرانه اجازه برگزاری برنامه‌های مطلوب را می‌دهد و دشمن نمی‌تواند از محرم برای خود ابزار تراشی کند.
 
حجت‌الاسلام سعید احمدی بیان داشت: هیئات مذهبی استان زنجان ضمن رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی اجازه حاشیه‌سازی را در این زمینه نداده و مراسم‌های عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) را برگزار می‌کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: تخطی از پروتکل‌های بهداشتی تخلف محسوب شده و با متخلفان بر اساس قانون برخورد می‌شود.
 
این مسئول با بیان اینکه جلسات متعددی در خصوص برگزاری برنامه‌‌های محرم در زنجان برگزار شده است، افزود: در خصوص توزیع نذورات و پخت غذا تذکرات لازم به هیئات مذهبی داده شده و قرار است بر اساس مصوبات این برنامه‌ها مدیریت شود.
 
 
*زنجان جلوه ویژه کمک‎های مومنانه می‌‌شود
 
 مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اجرای نذر ماسک، گفت: ضروری است هیئات مذهبی برنامه‌‌های خود را به سمت کمک‌های مومنانه برده و یاریگر نیازمندان واقعی جامعه باشند.
 
حجت‌الاسلام احمدی تصریح کرد:  سخنرانی، مداحی و روضه خوانی در مراسم‌های محرم تنها یه یک و نیم ساعت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی منوط می‌شود و هیچ مسجدی حق حرکت دسته عزاداری را ندارد.
 
اگر چه امسال کرونا محدودیت‌هایی را برای برگزاری مراسم‌های عزاداری ایجاد کرده است اما مردم پایتخت شور و شعور حسینی زنجان اجازه توطئه چینی را در این زمینه نداده و با رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی این عزاداری را به سبکی نوین برگزار می‌‌کنند.
 
مراسم‌‌های هشتم و یازدهم محرم زنجان که جهانی است امسال در قالب رزمایش کمک مومنانه عرض ارادات مردم پایتخت شور و شعور حسینی زنجان را به نمایش خواهد گذاشت تا یکبار دیگر چشم جهانیان به زنجان خیره شود.
 موج رسا،
 
نظرات شما:

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org