زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/5/27 - با توجه به شرایط کرونایی استان زنجان،

همه بیماران دیالیزی بیمارستان ولی‌عصر (عج) به انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان منتقل شده‌اند

مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان گفت: مردم می‌توانند به شکرانه سلامتی ، جان یک انسان را نجات داده و بیماری را از درد و رنج دیالیز رها کرده و به فعالیت اجتماعی بازگردانند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

 مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان گفت: مردم می‌توانند به شکرانه سلامتی ، جان یک انسان را نجات داده و بیماری را از درد و رنج دیالیز رها کرده و به فعالیت اجتماعی بازگردانند.
طهماسبی با بیان اینکه با توجه به شرایط کرونایی استان زنجان، همه بیماران دیالیزی بیمارستان ولی‌عصر (عج) زنجان به بخش دیالیز انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان منتقل شده‌اند و وظیفه این انجمن در بخش درمانی و حمایت افزایش یافته است، افزود: در آستانه ماه مبارک رمضان مردم کمک‌های خوبی به این انجمن کردند و بخشی از مراسم خود را لغو کرده و هزینه آن را به سمت خیریه‌های استان سوق دادند.
این مسئول با اشاره به فرا رسیدن ایام محرم، تصریح کرد: در سال‌های گذشته پایگاه‌های محرم توسط انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان در نقاط مختلف شهر برقرار می‌شد و مردم نیز کمک خوبی به این انجمن می‌کردند ولی امسال به دلیل محدودیت‌های کرونایی، پایگاهی مستقر نخواهد شد.
مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان با اشاره به اینکه امسال به دلیل محدودیت‌های کرونایی در ایام محرم نذورات اطعام نخواهد بود، ادامه داد: هیچ چیزی ارزشمندتر از نجات جان یک انسان، رها کردن بیمار از درد و رنج دیالیز و بازگشت به جامعه نیست که این امر با سوق دادن نذورات مردم به این سمت محقق خواهد شد.

طهماسبی با اشاره به ظرفیت‌های مختلف و مطلوب ساختمان مرکزی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان، اظهار کرد: ۱۵۰۰ بیمار تحت پوشش انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان قرار دارند که با پیوند کلیه و مراقبت از چرخه دیالیز خارج شده‌اند، قابل ذکر است در بخش دیالیز ۳۰ تخت پیشرفته خیرساز از سال ۹۶ فعال شده و ۱۸۰ بیمار را یک روز در میان به صورت رایگان پذیرش می‌کند.

این مسئول با بیان اینکه حدود ۲۰۰۰ نفر در انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان تشکیل داده‌اند که ۱۵۰۰ نفر از چرخه دیالیز خارج شده و به فعالیت اجتماعی بازگشتند، خاطرنشان کرد: حدود ۵۰۰ بیمار در دو مرکز زنجان؛ مراکز بهمن و انجمن کلیوی استان هستند.

ایسنا/زنجان
نظرات شما:
اخبار انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org