زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1401/7/30 - شهردار زنجان خبر داد:

نقشه راه زیست بومی پرداخت شهروندی رونمایی شد

شهردار زنجان با بیان اینکه اجرایی کردن نقشه راه زیست بومی پرداخت شهروندی یکی از ارکان اصلی در راه‌اندازی شهر هوشمند است، گفت: این نقشه می‌تواند شهرداری زنجان را در راستای هوشمندسازی و الکترونیکی کردن خدمات مدیریت شهری یاری کند.
نقشه راه زیست بومی پرداخت شهروندی رونمایی شد
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری زنجان، دکتر علیرضا فیروزفر با اشاره به رونمایی از نقشه راه زیست بوم پرداخت شهروندی اظهار کرد: این پروژه‌ها بر اساس چهار شاخص کاهش هزینه‌ها، افزایش رضایت شهروندان، افزایش سطح کیفی خدمات و درآمدهای پایدار شهری تدوین و طراحی شده است.
وی با اشاره به اینکه رونمایی از نقشه راه کیف پول شهری در نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی صورت گرفت، افزود: هدف از اجرای این پروژه کلان کاهش وابستگی به پول نقد در پرداخت‌های شهروندی، حذف ابزارهای سنتی در پرداخت‌های شهری و توسعه متوازن کاربرد پذیری در کلیه پرداخت‌های شهروندی در 15 کلان شهر کشور از جمله زنجان است.

شهردار زنجان با بیان اینکه پروژه مذکور یکی از ارکان اصلی در راه‌اندازی شهر هوشمند است و می‌تواند شهرداری زنجان را در راستای هوشمندسازی و الکترونیکی  کردن خدمات مدیریت شهری یاری کند، افزود: امیدواریم در آینده نزدیک شهروندان از نتایج این هوشمندسازی بهره مند شوند و ارائه خدمات شهری سریعتر و آسانتر از قبل انجام شود. 

لازم به ذکر است، نقشه راه زیست بوم پرداخت هوشمند شهروندی و زنجیره تامین مالی شهرداری کشور با همکاری بانک شهر و با حضور شهرداری های تهران شیراز و زنجان رونمایی شده و آغاز به کار کرد.

نظرات شما:
اخبار شهرداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org